Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1p -5 cm Yay Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar..
Seat Leon 1p kasa 1.6 aracim için , -5cm'lik yay arıyorum..tercihen eibach ve h&r olabilir..
Duyan,gören,satan ya da -3.5cm orjinal seat sport larla takas etmek isteyen 5cm kullancisi varsa bekliyorum.

sen de bendensin :) ikinci el bulmak biraz zor ama inşallah bulursun

Gerek yok ama sen bilirsin..

ya abi cidden çok gerek yok aslinda ama içim rahat etmicek biraz yüksek gelio aracim bana.

bir arkadasimin arkadasi aracindan sokmus 250 den 1 ytl asagi inmiyormus leon icin 5lik eibach isteyen varsa irtibat kurabilirim

bir arkadasimin arkadasi aracindan sokmus 250 den 1 ytl asagi inmiyormus leon icin 5lik eibach isteyen varsa irtibat kurabilirim
şenol bir irtibat kurabilirmisin acaba..
kaç km kullanılmış,her ne kadar yay km'ye bağli olarak aşınmasa da bilmek lazım.
bir de a3 golf ve leon için tüm yaylar ayni deniliyor ,ve bir çok kişi bu şekilde yayları satın alıyor..ben kodu leon için olan -5lik eibach istiyorum ..golf ünkini takanlar araç gereksiz fazla düştü diyor çünkü..
benim de seat sport -3 ler için kafamda düşündüğüm son rakam 250 idi zaten..1.5 sene aşaği yukari 15-18.000 km kullanilmiştir

şenol bir irtibat kurabilirmisin acaba..
kaç km kullanılmış,her ne kadar yay km'ye bağli olarak aşınmasa da bilmek lazım.
bir de a3 golf ve leon için tüm yaylar ayni deniliyor ,ve bir çok kişi bu şekilde yayları satın alıyor..ben kodu leon için olan -5lik eibach istiyorum ..golf ünkini takanlar araç gereksiz fazla düştü diyor çünkü..
benim de seat sport -3 ler için kafamda düşündüğüm son rakam 250 idi zaten..

konusurum istiosan satmadiysa satin alirim senin yerine yarina,ama o golften sokmus galiba fakat su var benim yaylarim da golf yayi sonucta a3 golf5 octavia ve leon amortisorleri ayni ondan icin raat olsun cuk die oturuo dusmesiyle alakali farklilikta ben gormedim sahsen ama sana kalmis son karar tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt