Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1p -5 cm Yay Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aklımda olur ve 5'e geçerek iyi yapıyosun Volkan..

Geçmemeye çabaliyorum ama o yüksekliğe tahammül edemiyorum her gün bindiğimde :D

yayları ekstradan biraz daha esnetsen 1cm kazanabilir misin acaba. ??

ı ıh o fantezi olur...yaylarin üzerinde custom bi işleme gerek yok :D

o zaman en ufak bi yerden fırlasa ne varsa dağıtır zaten oralarda.. :D

kafayi yemişsin güray:D
2 gün önce bostanci sanayide bi tümseği görmedim tak die vurdum arabanin altini..-5 olsa kesin bişeyler kırardım heralde..en iyi ihtimalle marşpiyelleri baya bi zedelerdim...
araba çoooook yüksek ama -5 takmaya çok korkuyorum:S

yok volkanım ben bu halinden gayet memnunum ve inanmıcaksın ama hiç sert bi şekilde vurmadım arabanın altını ama çok dikkat ediyorum orası ayrı:) herşeye rağmen yerlerde sürünmesi beni görüntü olarak çok mutlu ediyo:D

he bu arada yaylar leon için eıbach 5 cm ama benim arkada tesisat ağırlığı var ön amartisörlerde namıştain var ondan bu kadar yerde yani sen bu yaydan takarsan bu kadar düşmeyecek aracın tam istediğin gibi olucak..
bu arada hala araştırıyorum coiloverı bulursam yayları sana veririm artık;)

Hadi bul artk coiloverlarini guray=)

volkancım uzun zamandır giremiyorum siteye,, yeni evime 2 hafta oldu adsl bağlanmadı daha?? bende enkeilerimi takamadan sattım leonumu bu arada :) soruna gelince.. uzun zmandır bende 5 cm. yay aradım ve malum sitede 2. el alman vogland yay buldum.. 150 TL ye pazarlığını yaptım ama alamadan arabamı sattım.. inşallah işini görür kardeşim..
İlan No: 14411563

http://www.sahibinden.com/225_40_18_5_112_lenso-70WQQaXQQ14411563WQQpXQQdisplayitem

kıvançcım çok saol ilgilendiğin için ancak -5 cm eibach ariyorum..eibach dişinda h&r olabilir ama gerisini pek düşünmüyorum.tekrar teşekkür ederim.

volkan coiloverı buldum kardeşim haberin olsun yayları almak istersen hiç satılık konusu açmıyım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt