Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 TDI Dört Mevsim Lastik Önerisi

yep_53

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Seat Leon 2015 model 1.6 TDI aracım da şuan 2015 Ağustos ayı üretimi (2015 34.hafta) Hankook Ventus Prime2 modeli lastik mevcut. Yaklaşık 5 yıldır lastikler kullanılıyor artık ömrünün sonuna geldi sayılır bu nedenle yenilemek istiyorum. İstanbul'da oturduğumdan dolayı kar ve buz şartlarında nadir kullanacağımı düşündüğümden dört mevsim bir lastik düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşların lastik önerilerini ve tavsiyelerini alabilirsem sevinirim. Lastik boyutu 205/55/R16

SYG.

Lastik bütçeye göre değişen göreceli bir kavram bence,bende İstanbul’da oturuyorum iyi bir araştırma yaptım ve michelin crosclimete lastik aldım tam bir 4 mevsim lastiği kesinlikle öneririm.hatta plus I daha iyi

Ben de araştırmalarım sonucunda aynı boyut lastik için Falken AS210 da karar kıldım.
Fiyat performans olarak oldukça tatmin edici bir lastik.
Üstelik etiket değerleri de oldukça başarılı.
Bu arada Falken Mercedes G serisine ve Porsche ye fabrika çıkışı lastik tedarik eden 40 yıllık bir marka.

1591750015901.png

Kardesim 1 hafta once Falken ze310 modelini aldim kesinlikle tavsiye ediyorum aracim 2017 fr 225 40 18 falkeni tek gecerim

Merhaba,
Seat Leon 2015 model 1.6 TDI aracım da şuan 2015 Ağustos ayı üretimi (2015 34.hafta) Hankook Ventus Prime2 modeli lastik mevcut. Yaklaşık 5 yıldır lastikler kullanılıyor artık ömrünün sonuna geldi sayılır bu nedenle yenilemek istiyorum. İstanbul'da oturduğumdan dolayı kar ve buz şartlarında nadir kullanacağımı düşündüğümden dört mevsim bir lastik düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşların lastik önerilerini ve tavsiyelerini alabilirsem sevinirim. Lastik boyutu 205/55/R16

SYG.
Kumho Ecsta al güzel lastiktir. Aracında da hoş durur.
Bütçen iyise Michelin Primacy 4 veya Continental Premium Contact6 serisi iyidir.

Tavsiyeniz için teşekkürler. 4 mevsim düşünüyorum bu konuda da öneriniz var mı ? @atecateam
Michelin CrossClimate dışında konforlu kaliteli 4 mevsim lastik hiç kullanmadım. Çok kişiye aldırdım tavsiye edip hepsi memnun kaldılar.
Sesiz. Yazı kışı bir. Çok güzel lastik performans ve yakıt tasarrufu olarak yazlık lastiğe en yakın 4 mevsim lastik.

Falken EuroWinter kullanıyorum çok memnunum. Bir arkadaşım da Kia Rio'suna AS210 aldı 4 Mevsim modeli Falken'ın, o da çok memnun.

Geri
Üst Alt