Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 AKL Motor Bakım Fiyatı 150 TL Kısa Süreliğine...

teşekkürler onur fiyat güzel

Rica ederim inş birileri için faydalı olucakdır.
Fiyatlarıda değiştirmemize daha var öncelikle faydalı olması lazım ki ondan sonra kaldıralım..

Arkadaşlar kesinlikle ve kesinlikle burda en ufak bir artniet söz konusu değil... Zaten yukarıda yazdığımız parçalar kullanılacak aracınızın bakımında sizlerde bu işlemler sırasında aracınızın başında bulunucaksınız zaten....Fiyatlar üzerinde ciddi anlamda kar beklentisi olmadan çalışma yaptık ilk etapda önemli olan bizim birbirimizi kazanmamız.Öncelikli olan da sizin memnuniyetiniz.Scw gibi bi sitenin güvenini ve üyelerinin dostluğunu kazana bilmek benim için çok önemli.Bu arada gerek kaporta gerek mekanik işçilik kalitemizi ve ustalarımızın özverisini, Leon Sport (Bilal) ve Ghostrider(Emre) arkadaşlarımıza birebir danışabilirsiniz.Şuanda Leon Sportun bütün işlemleri servisimizde gerçekleşmektedir.Bunları bilmenizde de fayda olacağını düşündüğüm için sizlerle paylaştım.Benim için asıl olan kesinlikle ve kesinlikle kimseyi üzmeden kırmadan hem iş yapmak, hemde değerli insanlar kazanabilmek.Saygılarımla...

Geri
Üst Alt