Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.4 tsi hakkında..

anladım o zaman o opsiyonlardan yoksun boş bi leon alacağız mecbur. peki 40.100 TL 1.4 125hp + sunroof + kol dayama + park sensörü için fiyat normal mi?

39 dan fazla etmez, o da sigortasını onlar yaparsa.. benim 6 ay önceki aldığım fiyata göre hesapladım çok değişmemiştir herhalde..

butun bayileri arayin ellerinde ne oldugunu sorun bence.. bende espli leonu zorda olsa bulabilmistim.. hic bir yerde yoktu.. sadece ilginctir denizliydi sanirim oradaki seat bayinin elinde 3 tane esp li vardi gecen sene.. ordan almayi bile dusunmeye baslamistim

satıcıların isimlerini pek bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

doğuşun kendisi var aygüv var sanırım başka bildiğim yok

büyükçekmecedeyim full gün çalışıyorum telefonla pazarlık olmuyor şuanda doğuş esenyurttan aldığım son fiyat 40.000 TL kol dayama sunroof ve park sensörlü araç için

Zeynel yarın sana fiyat alacağım... Yarın haber veririm.

Olmazsa olmaz dediğin opsiyon varmı 1.4 TSI + beyaz + ?

Zeynel yarın sana fiyat alacağım... Yarın haber veririm.

Olmazsa olmaz dediğin opsiyon varmı 1.4 TSI + beyaz + ?

valla çok güzel olur fiyat alabilirsen. avek e mail attım bende.

1.4 tsi 125hp beyaz

sunroof olmazsa olmazım
kol dayama kesinlikle büyük ihtiyaç
park sensörü de olsa fena olmaz

ekstradan esp far yağmur sensörü filan olsa hiç fena olmaz. ama olmazsa olmazım değil bunlar.

hele bi-xenon olursa tadından yenmez :)

1.4 TSI beyaz + sunroof + kol dayama + arka park sensörü

bunlar için yarın fiyat alıyorum.. diğerlerini hesaba katarsak tüm bayilerden tekrar fiyat alman gerekecek..

Geri
Üst Alt