Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 1.2 tsi dsg 30 bin bakımı fiyatları

medicccc

Kayıtlı Üye
Seat Leon 1.2 Tsi Dsg olan aracım 30 bine yaklaşmış durumda. Aracıma hem bakım yaptırıp hemde lastik değişimini yaptırmak istiyorum. 3 servisten fiyat bilgisi aldım. Fiyatlar sadece servis bakımı için.

Kayadibi 760
Erya 730
Kartal Doğuş Oto 728

Sizce hangisini tercih etmeliyim? Fiyatlar yüksek geldi bana. Neden yüksek diye sorduğumda bujiler değişecek dendi. Bir önceki bakımını 450 gibi bişeye yaptırmıştım.

dışarıdaki yerlere bakarak pahalı tabi kide ama garanti iptal olmasın diye mecbur o parayı vereceksin.
aynı işlemleri dışarda 250 300 tl yapılır

TDI için 30K bakıma da yaklaşık aynı fiyatları veriyorlar

Aşırı faiş bakım fiyatları. Ben internetten BOSCH marka filtrelerimi aldım, Mobil1 ESP yağımı da aldım, gidip güvenilir biyerde taktıracağım. Nasıl olsa aracın garantisi bitti, hiç gerek yok o kadar para vermeye.

Aynen garantisi bitsin bende oyle yapacagim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt