Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ile ilgili e-dergi yazısı hazırlayacağım yardım...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar bir sitemiz var oraya söz verdik e-dergi için bir yazı hazırlayacağım diye. Bende seatla ilgili bir yazı hazırlamak istiyorum neler hazırlamalıyım? Neler yazayım vs yardımcı olurmusunuz

Seat kullanıcılarının profillerinden ve aracların karakterlerinden bahsedebilirsin.

genel olarak seat mı yoksa bunun ıcınde sitemizle ilgili bir bilgide olacak mı

genel olarak seat ama içinde bizim siteyide geçiririm :D

modeller üretim yılları jenerasyonları vs. olabilir biraz daha detaylandırmak da güzel olur motorları vs..derginin ne tarzda olucağıyla ilgili olarak da motorlara yorum ve gerçek örneklerden gidilebilir..Seat'ın WTCC'deki başarısı vs..

dipnot: 6L Ibiza'nın 3. jenerasyon, 6J'nin 4. jenerasyon olduğunu belirtmekte büyük fayda var..yoksa eski kasa sahipleri mk4. diyo araçlarına yeni Ibiza için yer kalmıyo..5. jenerasyon Ibiza diye bişi yok çünkü.. :D :D

Seatın ayrıcalıklı bir marka olduğunu sağlamlık sürüş keyfi yanı sıra sürücüsünü kendisine bağlayan bir araç olduğunuda belirtmekte yarar var.
Seat'ı seviyorum.İbiza'ma aşığım gibi:)

xx

Seat'ı bir süre kullandıktan sonra, insan VW ve Audi'nin neden aynı motorlarla donatılmış daha pahalı otomobiller olduğunu gayet iyi anlıyo :)
Bence Seat'ı anlatacak en güzel cümle budur. Kısaca söylemek gerekirse, içi oyulmuş Volkswagen.

herkezin yazdıklarını okudum başka fikirler neler üretebiliriz? atış serbest herşey yazabiliriz.

marka profilinden bahsedebilirsin ençok satılan ve kullanılan modelinden bahsedebilirsin kurulum yılından bugüne kadar olan gelişimini ve wolkvagene satıldıktan sonrakigelişiminden bahsedebilirsin be yaş aralığı olmaksızın leonun nekadar çok sevildiğini falan filan işte

yiğit ve ayberk' katılıyor..ilave bir şey şu an aklıma gelmiyor ne kadar süren var daha

Geri
Üst Alt