Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza signo 1.4tdi almak ıstıyorum

muratyoruk

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar.foruma yenı uye oldum.seatı eskıden berı begenıyordum.bır seat buldum 2004 ıbıza 1.4 tdı sıgno.110000 km de.fiyatı 15000 tl.arabayı henuz gormedım ama 2005 yılında kaza yapmıs on sag camurluk,tampon degısmıs aırbag ler acılmıs.servıs pert raporu var.servıste butun parcalar orjınal olarak yapılmıs.suanda aracın hıc bır sorunu gorunmuyor.boya orjınal 4 lastık sıfır.arkadaslar bana yardım edın.ılk defa seat alacagım ıcın fıkırlerınızı beklıyorum.servıse gotursem yeterlı bılgı alabılırmıyım.tesekkurler

hoşgeldiniz üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtırsanız gerekli fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. saygılar.

öncelikle hosgeldin abi airbaglar acılmıs pert kayıd var diyosun muhtemelen şaseye kadarda girmiştir :( bence uzak dur paranı cebine koy bekle arastır derim ben

Geri
Üst Alt