Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza kapı kilidi

merve_gul_

Kayıtlı Üye
Seat İbiza sürücü kapı kilitlenmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman önce küçük bir kaza sonucu kapı kilitlerken seste bir bozukluk geliyordu. Anacak kapı kilitlemede sorun yaşamadım. Yeni fark ettiğim olayda sürücü kapısı kumanda ile kilitleme işleminde kilitleme yapmadığını fark ettim. Elektrikçi ustaya sorunu dile getirdiğimde seat ve wosvoslarda kilitleme sisteminin elektronik olmadığı kapı dil kısmında bir parçanın eksik olduğunu ve kilit değiştirme sisteminin kaputçuda yapılması gerektiğini söyledi. Kilit sisteminin değişmesi fazla maliyetli. Ayrıca belirtmek isterim manuel kilitlemeyi bir iki kere yaptıktan sonra otomatik kilitleme çalıştı. Benim öğrenmek istediğim?
1)Tüm araçlar elektrik kilitleme sistemine sahip değil mi?
2)Araç akşam kilitlendiğine göre ustanın tezinin çürümüş olması gerekmez mi?
3)Sizlerin bu konuda önerebileceğiniz durum ne olur?

Seat İbiza sürücü kapı kilitlenmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman önce küçük bir kaza sonucu kapı kilitlerken seste bir bozukluk geliyordu. Anacak kapı kilitlemede sorun yaşamadım. Yeni fark ettiğim olayda sürücü kapısı kumanda ile kilitleme işleminde kilitleme yapmadığını fark ettim. Elektrikçi ustaya sorunu dile getirdiğimde seat ve wosvoslarda kilitleme sisteminin elektronik olmadığı kapı dil kısmında bir parçanın eksik olduğunu ve kilit değiştirme sisteminin kaputçuda yapılması gerektiğini söyledi. Kilit sisteminin değişmesi fazla maliyetli. Ayrıca belirtmek isterim manuel kilitlemeyi bir iki kere yaptıktan sonra otomatik kilitleme çalıştı. Benim öğrenmek istediğim?
1)Tüm araçlar elektrik kilitleme sistemine sahip değil mi?
2)Araç akşam kilitlendiğine göre ustanın tezinin çürümüş olması gerekmez mi?
3)Sizlerin bu konuda önerebileceğiniz durum ne olur?

Belirli modeller de farklılık olabiliyor fakat kilitlemede sorun olursa eğer hem otomatik yani kumandadan hemde anahtar ile kilitlemede sorun olur birisi kilitleyip diğeri kilitlemez ise farklı sorun oluşur
Genel de kilitlerin içinde yay mekanizması var orada olan yay işlevini yapmıyor ise kilitleme yapmaz
İyi bir kilitci ustaya gösterin muhtemel çok bir sorun yoktur

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt