Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza Geri vitese takınca gelen ses

Hocam selamlar bende de 2017 ibiza var.Aynı sorunla karşılatım.Önemli birşey değil.Ön disklerde boşluk kalmış gibi bir açıklama yapmışlardı sanırım.Temizleyip yenide takmışlar düzeldi serviste.Kronik sorun sanırım.

Hocam selamlar bende de 2017 ibiza var.Aynı sorunla karşılatım.Önemli birşey değil.Ön disklerde boşluk kalmış gibi bir açıklama yapmışlardı sanırım.Temizleyip yenide takmışlar düzeldi serviste.Kronik sorun sanırım.

Hocam bende de 2017 leon var aynı sıkıntı bende de var.Servise götürmeye gerek varmı temizletmeye falan?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben hala öyle kullanıyorum bir problem olmadı ve o kadar sık olmamaya başladı nasıl olduysa, bilgine,

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç düz vites ise kavrama sesi olabilir mi bahsettiğiniz? Debriyajı bırakırken geliyorsa büyük ihtimalle kavramanın kavrama sesidir :)

Merhaba arkadaşlar. 1 aylık sıfır Ibizamda özellikle park esnasında, geri takıp biraz ilerleyip tam debriyaja bastığımda ön taraftan tok diye bir ses geliyor. Özellikle direksiyonu sağ ve sol yapmışsam geliyor. Hill hold aklıma geldi ama ileri giderken yapmıyor.

Geri
Üst Alt