Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza bocanegra kapıdan gelen ıslık sesi

Aynı süratlerde bendede fandan geliyor o ıslık sesi..Ben ilk bakımı bekliyorum..

hayatımda bukadar dandik cupra gormemiştim

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.Bu ıslık sesi dışında hiçbir sorunum yok.Araç arnavut kaldırımda az çok ses alıyor fakat bu normal diye düşünüyorum.Dün seat servisine gittim orada yetkin bey var.kapının ayarını yaptı yağı sıktı.ses kesildi.Arkadaşların konuşmalarına göre aracı çöpe atmamız lazım.Fakat almayı düşünenler için konuşuyorum;kesinlikle çok memnunum.ses sorunum sadece buydu şuanda birşey kalmadı.

bendede var o sorun sağ taraftan gaza bastığım zaman ses gelio sonra arkadan gelio anlamıorum bunlara nasıl bi çözüm yapıcam=)

ben kostugumda bıle bendende ses gelıyor takmayın kafaya

Henüz 1.200km civarlarında, genelde dinleniyor :eek: , yalnız genelde kullandığım otolarda ses-gıcırtı-tıkırtı pek başlamaz. 1 kutu bebe pudrası edinilmesini şiddetle tavsiye ederim. Tüm fitillere 4-5 ayda bir sürün, güzel de kokar.
Yeri gelmişken, bu suspansiyon yapısındaki bir otodan da aşırı sessizlik de beklemem, kasislerde biraz takırdasa hoşuma bile gider, hatta halıları bile sökebilirim ileride, belki....

Geri
Üst Alt