Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat IBIZA 2017 Depo Kapağı Sorunu

furkanatici

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,abiler..

Geçenlerde başıma bir olay geldi, paylaşmak istiyorum sizinde bilginiz olsun. Aracıma yakıt almaya benzinliğe gittim ve depo kapağı açılmadı. Dedim belki pompacı açamamıştır falan denedim yok açılmıyor cidden, kilit vs denedim gene yok. Sonra az ileri aldım arabayı park yerine, arka bagajdan belki manuel açma kolu vardır diye düşündüm aradım bulamadım arabada da benzin yok biraz panik yaptım.

Eve döndüm ertesi gün sabah aracı yetkili servise götürdüm neyseki benzin yetti. Servis elemanı inceledi kapak bozulmuş dedi. İçeri alıp inceleyeceğiz dediler. Biraz bekledim. Ardından servis elemanı gelip depo kapağınızın kilidi bozulmuş onarmamız için kapağı açmamız lazım fakat kırılabilir deyip onay istediler. Mecburen onay verdim çünkü başka seçenek yok o kapağın açılması lazım. Yine bekleyiş moduna geçtim. Servis elemanı geldi neyseki depo kapağını kırılmadan açabilmişler, depo kapağı kilidi değişimi içinde 180TL + işçilik 40TL , 220TL ye yaptırdım.

Tuhafıma giden kısım araç 1.0 EcoTSI 2017 95HP Yeni Kasa. Daha 20.000 kilometrede.

Servis elemanına bu arıza neyden kaynaklanır diye sordum, belirgin bir sebebi yok gibi tatmin edici olmayan bir cevap aldım. Ardından servise böyle gelen araç var mı diye sordum, geliyor ama ilk defa yeni kasa ibizada gördüm bu sorunu dedi.

İşte böyle can sıkan bir sorun.

Geri
Üst Alt