Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 2001 kasetçalara aux veya usb bağlantısı

sonerozdel

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı Cumalar arkadaslar,
Bende 2001 ibiza var ve bu aracın kaset çalarına aux veya usb bağlantısı yaptırmak istiyorum
Anadolu yakasında bu isi yapan veya yönlendirebileceginiz birileri var mi acaba
Bu arada maliyeti sizce ne olur acaba IMG-20200403-WA0028.jpg

İnternetten araştırma yaparsanız dönüştürücüler var ve montajı basit yok yere kimseye para dökmeyin

Herkese hayırlı Cumalar arkadaslar,
Bende 2001 ibiza var ve bu aracın kaset çalarına aux veya usb bağlantısı yaptırmak istiyorum
Anadolu yakasında bu isi yapan veya yönlendirebileceginiz birileri var mi acaba
Bu arada maliyeti sizce ne olur acaba Ekli dosyayı görüntüle 21201

Size de hayirli Cumalar ustadim bende senin araca uygun yatour mp3 aux cevirici aparat var. Dilersen uygun fiyata birakabilirim delme bicme isine girmemis olursun. Bunlarda iki tür cevirici var biri yatour, cadence gibi markalar digeri sarı renkli ceviriciler ikisinide biliyorum ikiside iyidir. Yatour tabi dogal olarak daha kaliteli. Sarı olanlar daha ucuz dilersen onlarda isini fazlasiyla gorur fm vericilerden milyon kere iyidir hem ses kalitesi hemde kullanislilik bakimindan..

Bendeki urun asagidaki fotodakinden

Youtube da videolari da var gayet kullanisli olur bu tarz birsey..

Ekli dosyalar

• 614214521887044556.jpg
    614214521887044556.jpg
    58.2 KB · Görüntüleme: 10
Size de hayirli Cumalar ustadim bende senin araca uygun yatour mp3 aux cevirici aparat var. Dilersen uygun fiyata birakabilirim delme bicme isine girmemis olursun. Bunlarda iki tür cevirici var biri yatour, cadence gibi markalar digeri sarı renkli ceviriciler ikisinide biliyorum ikiside iyidir. Yatour tabi dogal olarak daha kaliteli. Sarı olanlar daha ucuz dilersen onlarda isini fazlasiyla gorur fm vericilerden milyon kere iyidir hem ses kalitesi hemde kullanislilik bakimindan..

Bendeki urun asagidaki fotodakinden

Youtube da videolari da var gayet kullanisli olur bu tarz birsey..

merhaba , göstermiş olduğunuz cihaz gerçekten çok güzel ama benim teyp de cd özelliği yok diye biliyorum tam olarak nerde oturuyorsunuz ve en son montajlı fiyatı ne olur acaba irtibata geçerseniz sevinirim 05304697039 benim numaram whatshaptan ürünün fotoğrafını da atarsanız sevinirim

merhaba , göstermiş olduğunuz cihaz gerçekten çok güzel ama benim teyp de cd özelliği yok diye biliyorum tam olarak nerde oturuyorsunuz ve en son montajlı fiyatı ne olur acaba irtibata geçerseniz sevinirim 05304697039 benim numaram whatshaptan ürünün fotoğrafını da atarsanız sevinirim

Teypte Cd ozelligi olmasina gerek yok ustadim. Bildigim kadariyla teybin arkasindaki sokete tak calistir seklinde bu cihaz. Ekranda yazan usb bellegin icindeki klasorun ismi olmasi lazim. Cunku calismasi icin klasorlemeyi CD01-CD02-CD03 vs seklinde yapman gerekiyor. Ayri klasorleyip klasorler arasinda gecis yapabiliyorsun. Elin yatkinsa ustaya montaj ucreti bile odemezsin. Asagidaki videoya bakinca kolay bir islem oldugunu goreceksin ;)

Cihaz aracimda kutusunda duruyor. Yarin insallah telefondan foto gonderir detay yazarim..

Teypte Cd ozelligi olmasina gerek yok ustadim. Bildigim kadariyla teybin arkasindaki sokete tak calistir seklinde bu cihaz. Ekranda yazan usb bellegin icindeki klasorun ismi olmasi lazim. Cunku calismasi icin klasorlemeyi CD01-CD02-CD03 vs seklinde yapman gerekiyor. Ayri klasorleyip klasorler arasinda gecis yapabiliyorsun. Elin yatkinsa ustaya montaj ucreti bile odemezsin. Asagidaki videoya bakinca kolay bir islem oldugunu goreceksin ;)

Cihaz aracimda kutusunda duruyor. Yarin insallah telefondan foto gonderir detay yazarim..

reis peki siz nerde oturuyorsunuz ve fiyat nedir acaba maddi durumum çok iyi değil ona göre bir fiyat verirseniz sevinirim , bu arada ses nasıl parazit , aracın sesi ve çızırtı oluyor mu acaba dönüş yaparsanız sevinirim

kaset calar aux adaptoru var onu alıp cok basıt bı kurulumla başarabılırsınız
aıleye hos geldınız anadolu yakasında kı bulusmalara normallesme donemınde muhakkak bekliyoruz :)

kesinlikle geleceğim net bir tarih olsa içim ferahlıyacak ve tam olarak nerelerde toplanılıyor acaba benim ilk olacak da ve kimseyi tanımıyorum toplantıda ne yapılıyor ilk arabam ve ilk toplantım olacağa için konuya tamamen fransız kalacağım

kesinlikle geleceğim net bir tarih olsa içim ferahlıyacak ve tam olarak nerelerde toplanılıyor acaba benim ilk olacak da ve kimseyi tanımıyorum toplantıda ne yapılıyor ilk arabam ve ilk toplantım olacağa için konuya tamamen fransız kalacağım
ne yazık kı net bır tarih suan veremıyoruz ama iletisim numaranızı mesaj olarak tarafıma ıletebılrsenız bulusma gorselını adres ve ıletısım numaralarını sızınle paylaşmış olabılırım buluşma yapılacagı zaman ya da organızasyonlar ıstanbul anadolu kısmından takıp edebılırsınız :)

Geri
Üst Alt