Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2001 1.6 stella stop ediyor

Nofearvd

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar seat ibiza 2001 1.6 stella aracım seyir halindeyken benzin lpg farketmeksizin stop ediyor. 5 6 dk bekledikten sonra çalışıyor. Arıza tespitinde krank mil sensörü çıktı fakat 15 20 yetkili servise götürdüm menlifte kaldır indir bir türlü bulamadılar, sensörün yerini senin araçta yok diyende oldu fakat ruhsattan sensör dahi aldım, sorunu hiç bir türlü çözemedim böyle birşey başına gelen yada sorunumu çözebilecek bu konuda yardımcı olabilecek varmı?

Ustad gecmis olsun tehlikeli bir durum :( direksiyon sertlesir frenler şişer Allah korusun onlem almak lazim... Bahsettigin sendor eksantrik sensoru mu acaba? Bulamadilarsa o olma ihtimali var. Akl motorlarda trigerin altinda olur kendisi. İsciligi gicik bir yerde...

Ustad gecmis olsun tehlikeli bir durum :( direksiyon sertlesir frenler şişer Allah korusun onlem almak lazim... Bahsettigin sendor eksantrik sensoru mu acaba? Bulamadilarsa o olma ihtimali var. Akl motorlarda trigerin altinda olur kendisi. İsciligi gicik bir yerde...

Sağolun tehlikeli evet farkındayım dediğiniz gibi oluyor. Araştırıyorum bakalım ne çıkacak.

Geri
Üst Alt