Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 180000 km triger değişimi...

Benim aracım 2015 1.4 benzin+LPG şu an 85.000 km'de fakat 80000 bakımında usta 5 yılı doldurmuş değiştirmemiz gerek dedi ve değiştirdi. Genel olarak 90000 derler 180.000 km gerçekten iddaalı bir rakam

kitapcik resmi paylaşmiş eleman 180 km de diyor şaşirdim bugun sanayiye gittim 60 bin kmde bir degişmeniz lzm diyor takildim riskmi alsam 112bin kmde araç 3cü sahibiyim :)

Sanayide ki kasap ustalara güvenip değiştirebilirsiniz para da sizin keyif de sizin. Ben seat mühendislerine güvenerek 180 binde değiştirdim. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.
Herkesin keyfi de arabası da kendisinin.

Hocam selamlar,

Konu baya eski ama yakın zamanda aracınız ile ilgili farklı bir topic açtığınızı gördüm. 230.000 e dayandığını söylemiştiniz. Devirdaim pompası ile ilgili hiçbir sıkıntınız oldu mu ?

Servise sorduğum zaman kontrol ederiz gerekmezse değişmez dediği için merak ettim.

Teşekkürler,

Hocam selamlar,

Konu baya eski ama yakın zamanda aracınız ile ilgili farklı bir topic açtığınızı gördüm. 230.000 e dayandığını söylemiştiniz. Devirdaim pompası ile ilgili hiçbir sıkıntınız oldu mu ?

Servise sorduğum zaman kontrol ederiz gerekmezse değişmez dediği için merak ettim.

Teşekkürler,
231000'ini devirdik... Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Maşallah.

231000'ini devirdik... Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Maşallah.
Anladım hocam teşekkür ederim yetkili servislerde fiyat kovalıyorum ben de :)) hepsi ayni fiyatı veriyor 5-10 lira farklı sadece :))

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Trigere fiyat olarak ne diyorlar şu an da?
Bütçe olarak seni yormayacaksa devirdaim değiştirmen daha iyi olacaktır sanırım. O sıralar benim bütçe elvermediği için değiştirmemiştim açıkcası.

Trigere fiyat olarak ne diyorlar şu an da?
Bütçe olarak seni yormayacaksa devirdaim değiştirmen daha iyi olacaktır sanırım. O sıralar benim bütçe elvermediği için değiştirmemiştim açıkcası.
127000 de benim araç şu şu 1.2 tsi 120000 bakımı için 3200 TL civarı iskontolu fiyat veriyorlar

Bosch servisten de fiyat aldım onlar da ortalama 2500 civarı veriyor buji değişimi de gerekiyor.

Özel servislerde yaklaşık 2200 civarı falan der devirdaimsiz

Kararsız kaldım hangisini seçmem konusunda araci da yeni aldım geçmişini bilmiyorum hiç yetkili veya bosch servis mantıklı geliyor en azindan bütün parça kontrolü yapılır tanımış olurum diye

Geri
Üst Alt