Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza Açık hava filtresi.

driver131

Kayıtlı Üye
Merhaba Seat sever abilerim ,ablalarım ve kardeşlerim sizlerin yardımlarına ihtiyacım var.
Otomobilime açık hava filtresi takıp bir denemek istiyorum nasıl olacak diye, hoşuma giderse kalacak tabiki .Bildiğim kadarıylada zahmetli bir iş değil zahmetli bir iş değil.
Sizden ricam ise daha önce kullanmış olup şikayeti olan veya memnuniyet duyan varmı yada hangi markaları tavsiye edersiniz tabi fiyatıda makul olacak:) çünkü deneme maksatlı alıyorum hoşuma gitmesse direk sökeceğim gel gelelim asıl soruya Seat Ibıza nın hava filtresi giriş ucunun çapı kaç cm? acaba. Bilen arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

ben simota karbon tipi kullanıyordum güzeldi sesi falan iyiydi hatta parçalarını alıp kendım monte etmıştim. Gaz kelebeğinin çağıda 70mm de ona uygun bı boru yaptırabılır yada kauçuk plastık boru takabılırsın uç kısmınıda yanı fıltreyıde aku ıle beynın arasında boşluğa koyabılırsın.

teşekür ediyorum peki arabanın gaz kelebeğinin çapı 70 mm değilmi
hava filtresini 70mm ye uygun alsam ek parça atmaya gereksinim duyarmıyım.

mhqaeh.jpg

demhj6.jpg

umarım bunlar sana yardımcı olur.. 90 derece bükümlü ilk kısım orta kısmı 65 mm lık aldım acık hava fıltresı 70 mm lık tamamladı kendını yanı acık soylemek gerekırse.. 70mm-65mm-70mm oluyor.

Yaramazmı hiç işime :D altın bulmuş gibi oldum teşekkür ediyorum

bende korayın kullandıgı seklın aynısında kullandım al tak hıc bısı yasamassın hatta aracının daha rahatladıgını hıssedersın bıle.

Cai yapmadıktan sonra getırısı sadece psıkolojık olur.Koray senınkındede goruntu cok guzel ama kapagı ustune kapatmıssın emme borusunun zaten ıcerı gıren hava sıcak gecerken motor sıcaklıgını ıyıce muhafaza eder o sekılde

Cai yapmadıktan sonra getırısı sadece psıkolojık olur.Koray senınkındede goruntu cok guzel ama kapagı ustune kapatmıssın emme borusunun zaten ıcerı gıren hava sıcak gecerken motor sıcaklıgını ıyıce muhafaza eder o sekılde

ama o kapağı kapatmadan da olmuyor can tek çağremiz bu şekilde :)

Geri
Üst Alt