Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba/İbiza problemli ön takım modifiyesi

Abi şimdilik cok deneyemedim acikcasi hep trafikte kullandim adam akilli hız da yapamadim ama; cukur, tumsek ya da bozuk yollarda iyilesme var. Frenajda ciddi iyilesme var. Sarsıntı konusunda iyileşme var. Daha bi guvende hissettiriyor ozellikle frenlemede. Bozuk yolda cok kullanmadim daha ama kasisten ya da bi cukur vb. yerden gecerken sarsinti ya da seste farkedilir bir azalma var ve guvenli hissettiriyor. Eskiden fren yaparken son durusta araba esnerken simdi resmen daha saglam duruyor. Eksi olarak motor ve yol sesi kabine sanki bi tık daha giriyor gibi geldi bana. Rahatsiz edici boyutta değil ama sen bir ara bahsetmistin o sebepten soyledim.
Kisaca iyi ki taktirmisim, keske daha once taktirsaydim diyorum. Arac bildigin esnemiyor artik besik gibi guvenli sürüş hissi veriyor.
tşk ederim bilgilerin için..evet haklısın bu burçalr cupra burcu sert burctur.esnetmez aracı...motor sesinden cok titreşim artı yönde şikateler oldu bazı arkadaşlarda konuşuldu hep.ama ortak yorumları memnuniyet verici.yol sesi hep var zaten.hayırlısı bakalım bende taktırayımda hevesimi alayım olmazsa geen yağlı burclara devam ederiz napalım kısmet

tşk ederim bilgilerin için..evet haklısın bu burçalr cupra burcu sert burctur.esnetmez aracı...motor sesinden cok titreşim artı yönde şikateler oldu bazı arkadaşlarda konuşuldu hep.ama ortak yorumları memnuniyet verici.yol sesi hep var zaten.hayırlısı bakalım bende taktırayımda hevesimi alayım olmazsa geen yağlı burclara devam ederiz napalım kısmet
Aynen abi unutmusum sen yazinca düştü jeton, titresim var. Ama rahatsiz etmiyor bence ;) taktir taktir. :)

Abi şimdilik cok deneyemedim acikcasi hep trafikte kullandim adam akilli hız da yapamadim ama; cukur, tumsek ya da bozuk yollarda iyilesme var. Frenajda ciddi iyilesme var. Sarsıntı konusunda iyileşme var. Daha bi guvende hissettiriyor ozellikle frenlemede. Bozuk yolda cok kullanmadim daha ama kasisten ya da bi cukur vb. yerden gecerken sarsinti ya da seste farkedilir bir azalma var ve guvenli hissettiriyor. Eskiden fren yaparken son durusta araba esnerken simdi resmen daha saglam duruyor. Eksi olarak motor ve yol sesi kabine sanki bi tık daha giriyor gibi geldi bana. Rahatsiz edici boyutta değil ama sen bir ara bahsetmistin o sebepten soyledim.
Kisaca iyi ki taktirmisim, keske daha once taktirsaydim diyorum. Arac bildigin esnemiyor artik besik gibi guvenli sürüş hissi veriyor.
haa bide şunu sölemeyi unuttum benım amortisorler bilstein gazlı takıldı yaa sizinki sert süspansıyonda böyle.bana şimdi bunun merkı sardı.acaba gazlı konfor gelmiş aracaa nasıl olur bu burclar.fark eder illaki ama ne eder daha cok ses mi daha az ses mi vs.eksiler artılar.taktıracam haftaya

Burc referansi benden geldi, amortisorle beraberki olan durum da senden gelecek abi :D he dersen hallederiz onu da bilara. Yardimci olursun bana o konuda. Nasıl aldin fiyatı neydi gibisinden sorarim sana. ;)

dur hemen taktırma ben bi göreyim burclardan sonra.bakarsın artıları olur o zaman takipte kal :) valla gazlı ii bundan sonra cordobam yani evladım yağlısını göremez :D
en çok senin taktırmanı bekledim. ben sattım sn daha taktırmadın. kısmet bir daha kine artık. ama takiptelyim

en çok senin taktırmanı bekledim. ben sattım sn daha taktırmadın. kısmet bir daha kine artık. ama takiptelyim
şantiyedeyim biliyorsun inan başımı kaşılayacak vaktim olsa gidecem yaptırcam.bu hafta izne gidiyorum eve nasipse o zaman bakalım acelem yok.bende merak ediyorum süspansiyon farklı oldugu için bakam bende ne değişecek.baktım kötü eskisinin yenisini tekrar takarım

Geri
Üst Alt