Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba/İbiza problemli ön takım modifiyesi

Kirlisakal çok teşekkür ederim bu bilgiler beni rahatlattı. Ayrıca, sol farım önümde park halinde duran aracın yanmasından dolayı çok hafiften eridi ama çok az. Zımpara veya başka bir yöntemle düzelir mi yoksa değişim şart mı? Başka bir durumda airbag lambası sürekli yanıyor sebebi ne olabilir?
far temizleme dukkanları var danışın derim..tamamen kişisel fikir siz bilirsiniz gözünüze batmıyorsa dursun derim..
orjınal 300 lira orjınal yukseklık ayar motorsuz...ondan söktüğünüz motoruda yenısıne takarsınız..
airbag lambası servisten 5 dk da sildirin muhtemelen takılı kalmış

far temizleme dukkanları var danışın derim..tamamen kişisel fikir siz bilirsiniz gözünüze batmıyorsa dursun derim..
orjınal 300 lira orjınal yukseklık ayar motorsuz...ondan söktüğünüz motoruda yenısıne takarsınız..
airbag lambası servisten 5 dk da sildirin muhtemelen takılı kalmış
teşekkür ederim kardeşim

Arkadaşlar ben çupra burcu taktırdım ama burcun içi tamamen dolu olduğu için motordaki titreşimi emmekten ziyade aracın gövdesine dağıtıyor. Bu da aracın sürekli bir titreme ve zırıltılı çalışmasına neden oluyor devir saati 2000 nin altına düşünce direksiyon ve göğüs titreşimden dolayı zırıltı makinesi gibi ses çıkarıyor. Frenler fark etti ama ses ve titreme derdi ayrı bir sorun bence burçları taktıralı 3 ay kadar oldu bir iki günlük deneyim değil anlattıklarım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt