Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat bakım hakkında

emregenc31

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese selamlar

Erzurum'a yeni geldim iş sebebiyle, 2013 fr aracımı 60.000 bakıma götüreceğim Erzurum seat servisi nasıl ilgililer mi bilgililer mi? Bir de tümseklerden engellerden geçerken aracımdan gacır gucur sesler gelmeye başladı amortisör diye tahmin ediyorum konuyla ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.

İyi günler

Erzurum servisten daha önce memnun arkadaşlar vardı @kirlisakal metin abinin tanıdığı vardı sanki görünce cevap yazar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
etiket için tşkler...
Arkadaşlar herkese selamlar

Erzurum'a yeni geldim iş sebebiyle, 2013 fr aracımı 60.000 bakıma götüreceğim Erzurum seat servisi nasıl ilgililer mi bilgililer mi? Bir de tümseklerden engellerden geçerken aracımdan gacır gucur sesler gelmeye başladı amortisör diye tahmin ediyorum konuyla ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.

İyi günler
seat grubu araclar sert süspansıyona sahipler...yağmurlu havalarda gacırtısı yapması normaldir.ön takım düzeneklerine kontrol edin,amortisor takoz bılya...bana göre bişi yoktur......erzurum ersesle iş icabı 2 sene kaldığım sürece o servisten hiç cıkmadım :D abdurahhamn bey var servis müdürü...işcilikleri temiz sayılır... bayii servis adına türkiyenin önde gelen servis anlayışı....ersesle güzel günlerimiz gecti..selamlarımı iletin 34 FA dediniz mi izmirli tanırlar ...........ama gerek bile yok serviscilikleri ii sen camdan bak lobide :)

çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için önümüzdeki günler gideceğim bakıma herkeze hayırlı cumalar :)

Geri
Üst Alt