Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ateca sensörlü akıllı bagaj

Erkangök

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Ateca için sensörlü elektrikli bagaj düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz,kullanışlı mı?Bi de Antalya’da yapan bildiğiniz iyi bi yer var mı?

anahtarsız giriş varsa sensörlü yapılabiliyor. ben istanbulda softclose a yaptırdım . anahtarsız giriş olmadığı için sensör yok ama memnunum , ayrı bir rahatlığı var. firma geniş çalışıyor eğer antalyada bir yer bulamazsanız firmanın orada çalıştığı bir yer var mı sorabilirsiniz.

Ben yeni bir araç aldım. Onlara akıllı bagajı sordum, sonradan takılma 10 bin TL dediler. Bende fiyatı fazla bulduğum için eklettirmeden teslim aldım. Fiyatlandırma ne kadar olacak bence bu çok önemli. Güzel bir konfor ama şahsi fikrim cebinize bakmanız

Arkadaşlar merhaba.Ateca için sensörlü elektrikli bagaj düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz,kullanışlı mı?Bi de Antalya’da yapan bildiğiniz iyi bi yer var mı?

Ben kullanıyorum ve gayet güzel
Bu sistem sonradan da yapılıyor İnstagram da bir ara yapan firma vardı internette aratırsanız bulursunuz
Hazır sistem satılıyor sanırım kendileri montaj yapıyorlar fakat uzak yerlere muhtemel gönderim yaparlar montajını da iyi bir elektrik Ustası halleder

anahtarsız giriş varsa sensörlü yapılabiliyor. ben istanbulda softclose a yaptırdım . anahtarsız giriş olmadığı için sensör yok ama memnunum , ayrı bir rahatlığı var. firma geniş çalışıyor eğer antalyada bir yer bulamazsanız firmanın orada çalıştığı bir yer var mı sorabilirsiniz.
Anahtarsız giriş var, sensörlü olur o zaman.Siz kaça yaptırmıştınız hocam montaj dahil.

Bagajın max. açılma yüksekliğini ayarlama ihtimaliniz var mı hocam? Belki elle açarken kapalı otoparkta yükseklik kurtarıyor mu diye bakabiliriz ama uzaktan açarsak sıkıntı olmasın? Böyle bir ayar var mıdır?
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Normal şartlarda bagaj kapağını kodlama ile istediğin yükseklikte otomatik olarak durdurabilirsiniz. Bir de şöyle bir şey var. Sonradan yapılan her elektronik işlemin belli bir zamanda saçmalıyor. Sistem uyum sağlamıyor falan filan. O yüzden dikkat etmek gerek bu işlemlere iyi yerde yaptırın derim.

Geri
Üst Alt