Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ateca kör nokta uyarısı

Aronadaki park asist ile atecadaki
Takip edenler için, sonunda fırsat bulup montajı yatırabildim. Kusursuz bir şekilde çalışmakta.
49acf9b1ee2e03c70efda83875019cc3.jpg
Parktan çıkış asistanı nedir. Arona da varmıdır bu özellik

Öncelikle hayırlı olsun. Bende PLA ve kör nokta taktırmak istiyorum. PLA hazır Türkiye'de satılıyordu. Kör nokta ile ilgili aliexpresste tam set yok. Golf 7 ile parça numaraları uyuyor ama ayna yok. Sanırım senin gibi onları servisten sipariş vereceğim. Birde kodları kontrol ederken passat b7 ile ateca nın aynalarının aynı koda sahip olduğunu gördüm belki oradan bulabilirim. siz montajı nereye yaptırdınız?

Öncelikle hayırlı olsun. Bende PLA ve kör nokta taktırmak istiyorum. PLA hazır Türkiye'de satılıyordu. Kör nokta ile ilgili aliexpresste tam set yok. Golf 7 ile parça numaraları uyuyor ama ayna yok. Sanırım senin gibi onları servisten sipariş vereceğim. Birde kodları kontrol ederken passat b7 ile ateca nın aynalarının aynı koda sahip olduğunu gördüm belki oradan bulabilirim. siz montajı nereye yaptırdınız?
Kör nokta için radar lar aynı
Kablo tesisat golf 7 için olanı almıştım ben. Aynaları servisten aldım tanesi 590 TL idi. Servisten ayrıca radarları takmak için braket ve somon almanız lazım.

Alper Bey Merhaba, Kör nokta asistanı için biraz daha detay verir misiniz? Parçaların temini kolay fakat kodlama kısmını nasıl çözdünüz. Kablo tesisatı çekimi zor mu? İlave bir gateway ihtiyacı oldu mu? İsterseniz mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. ecanigur@hotmail.com
Saygılarımla.

Alper Bey Merhaba, Kör nokta asistanı için biraz daha detay verir misiniz? Parçaların temini kolay fakat kodlama kısmını nasıl çözdünüz. Kablo tesisatı çekimi zor mu? İlave bir gateway ihtiyacı oldu mu? İsterseniz mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. ecanigur@hotmail.com
Saygılarımla.
Başka parçaya ihtiyaç yok. Radarlardan sağ taraftaki master zaten gateway görevini o hallediyor. Kodlama ve montaj işini Ankarada necati usta halleder.

emeğinize sağlık çok başarılı beğendim bende düşünüyorum adanada yaşıyorum yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba ?

Ayna ve braketleri servisten
Radar ve kablo tesisatı AliExpress den temin ettim. Radarların gelmesini bekliyorum. Gümrükten geçti bi kaç güne gelir.

- 575 857 522C ayna
- 575 857 521C ayna
- 5Q0 907 685 C radar
- 5Q0 907 686 C radar
- 575 955 775 braket
- 575 955 776 braket
- N910 18901 somun plastik

Bu şekilde
Kablo tesisati leon mk3 olan mi olacak yoksa golf mu

Linkte 2 adet kablo secenegi mevcut birisi golf birisi leon mk3 o nedenle sordum hangisini secegiz diye simdiden tesekkur ederim

Geri
Üst Alt