Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ateca Görüşler

Hocam haberim yoktu acaba bizde değiştirebiliyormuyuz.Kromlu olsa süper olur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
seat kromdan kaçıyor masraf olur diye sanırım :)
ben aslında aliexpressten dsg ortası mat krom topuz aldım 4 dolara. harika oldu topuz bu arada. o zaman krom anahtar parçası bakmıştım ama bu normal keylesslere göre daha ince bi dizayna sahip olduğu için ona uygun bulamamıştım

seat kromdan kaçıyor masraf olur diye sanırım :)
ben aslında aliexpressten dsg ortası mat krom topuz aldım 4 dolara. harika oldu topuz bu arada. o zaman krom anahtar parçası bakmıştım ama bu normal keylesslere göre daha ince bi dizayna sahip olduğu için ona uygun bulamamıştım

Hocam müsait bir zamanınızda fotoğraf koyarsanız memnun olurum merak ettim açıkçası.Sustalı anahtarlarda krom parça satılıyor sanırsam.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@mertcelik3576 hocam böyle vites topuzu. Baya fabrika çıkış gibi. Soğuk falan zaten. Öyle dandik malzemeden değil. Oturma noktaları çok nizami.

Ekli dosyalar

• 4DA211B8-7270-4340-8BD8-632D4BE8057B.jpeg
    4DA211B8-7270-4340-8BD8-632D4BE8057B.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 28
Geri
Üst Alt