Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ateca 2019 1.6TDİ Xcellence Gizli özellik, araç içi kamera ve herkesin bilmediği özellikler

Gizli bir özellik değil ama tam olarak bilmediğimden soruyorum; Seat Ateca 2019 1.6TDİ aracımda kış paketi var, yani ısıtmalı cam suyu ve far yıkama buna dahil diye biliyorum. Ama bi türlü bunların nasıl kullanıldığını bulamadım. Bir tuşu var mı ? yoksa otomatik mi?

Isıtmalı cam suyu otomatik ve kış moduna alındığında aktif olması gerekiyor
Far Yikama araç çalışır ve farlar yanarken çalışıyor sadece onu çalıştırmak için de ön cama su püskürtme ile aynı anda çalışıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar gizli özellikleri sıralamışlar zaten
Viafo marka kamera öneririm ben uzun yıllardır kullanıyorum bataryalı olanı tercih etmedi belirli bir batarya ömrü var diye kablolu olanı aldım ve döşeme altından yapılan bağlantı ile hiç kablo derdi olmadı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

viofo a129 duo marka araç kamerasını aldım. Şu anda Van’da ikamet ediyorum ve burada Ateca dan anlayan güvenebileceğim bi elektrikçi bulamadım, şimdilik taktırmadım bekliyorum. Bu yakınlarda bildiğiniz beni pişman etmeyecek bi usta var mı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

viofo a129 duo marka araç kamerasını aldım. Şu anda Van’da ikamet ediyorum ve burada Ateca dan anlayan güvenebileceğim bi elektrikçi bulamadım, şimdilik taktırmadım bekliyorum. Bu yakınlarda bildiğiniz beni pişman etmeyecek bi usta var mı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

O yakınlarda bilmiyorum ama kendinizin elinden geliyor ise yapmanız mümkün olur
Kameradan çok memnun kalacaksınız çok iyi

Kabloyu cam ve döşeme kenarına bastırınca içine giriyor direk o radan yan direğe kadar götür yan direk te çekerek geliyor ama çekmeye gerek yok oraya da aynı şekilde plastik parça ile içeri iterek sokabilirsiniz kapının oradan da sigorta kutusuna kadar inebilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt