Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat anahtarlık logosu

styleplus34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, sustalı anahtarlık logosu arıyorum nereden bulabilirim internette aradım 14mm yazan var ama bendeki logo yeri yaklaşık 9-10mm arasında temin edebileceğim bir yer varmı?

IMG_0459.jpg

Tunning ya da yedek parçacılarda veyahut instagramda vag parçası satan sayfalarda olabilir diye düşünüyorum. Çin meşeili aliexpress gibi sitelere baktınız mı? Orada da bulabilirsiniz. hiçbir yerde bulamazsanız yetkili servislerden temin edebilirsiniz.

O da olmazsa en son çare 14mm olanı alıp üzerinde az biraz kırparak takabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, sustalı anahtarlık logosu arıyorum nereden bulabilirim internette aradım 14mm yazan var ama bendeki logo yeri yaklaşık 9-10mm arasında temin edebileceğim bir yer varmı?

Ekli dosyayı görüntüle 23049
bende vw varken düşmüştü avminin birinde anahtarcıda görüp almıştım. bugün de aliexpresste gördüm. Ama ebatlarına bakmadım.

Anahtarcılarda bulabilirsin, araç anahtar kabı satanların elindeki anahtar kapları genelde logosuz oluyor montaj sonrası logo yapıştırdıkları için ellerinde çokça var.

Geri
Üst Alt