Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Altea Orjinal Çıkma teyp

Teachpol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar teybimde ön panel gösterge ve mp3 çaları sıkıntısız. Lakin arada bazen hoparlörlere ses gitmeme durumu oluyor iki üç günde bir bu sorunun tekrarlıyor ama kendiliğinden tekrar hoparlörleri ses vermeye başlıyordu Ben de başka bir araçtan çıkma teyp buldum o teybin kodunu beyincidebçözdürdüm.kendi aracıma taktım. şu anda bir sıkıntım yok bu çıkan teybi de belki ön paneli göstergesi arızalı olanlar olur teybini CD çalar MP3 çaların da sıkıntı olanlar olmuş olur bu şekilde içindeki parçaları kullanmak isteyenler olur ya da bu teybi yaptırıp büyük ihtimal çıkışında bir ufak bir problem var yaptırıp kullanabilen olur diye satıyorum ulaşmak isteyen bana mesajlar özelden atabilir

Ekli dosyalar

• 20200715_155129.jpg
    20200715_155129.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 18
Geri
Üst Alt