Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Alhambra alacağım yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapadok

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Bir seat exeo kullanıcısı olarak arabamdan çok memnunum ama ailem biraz daha genişledi. Bu yüzden yine bir seat istiyorum. Bu sefer 1.4 tsı motorlu Alhambra alma arifesindeyim. Fiyat olarak 375 bin lirada anlaştık. Ama tek kafamı kurcalayan konu 1.4 motor o kadar büyük ve ağır arabaya yeterli geliyor mu? Kullanan varsa bu araba hakkında bildiğini yazarsa sevinirim. zaten internette hakkında hemen hiç yorum yok. xxxx bu sitede alınabilir demiş ama siz ne diyorsunuz arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir seat exeo kullanıcısı olarak arabamdan çok memnunum ama ailem biraz daha genişledi. Bu yüzden yine bir seat istiyorum. Bu sefer 1.4 tsı motorlu Alhambra alma arifesindeyim. Fiyat olarak 375 bin lirada anlaştık. Ama tek kafamı kurcalayan konu 1.4 motor o kadar büyük ve ağır arabaya yeterli geliyor mu? Kullanan varsa bu araba hakkında bildiğini yazarsa sevinirim. zaten internette hakkında hemen hiç yorum yok. xxxxx bu sitede alınabilir demiş ama siz ne diyorsunuz arkadaşlar.
1.4 TSİ motor ile birlikte gayet rahat çekebileceğini düşünüyorum. Skoda Kodiaqlarda'da aynı ünite bulunuyor ve kodiaq ağırlığı 1600 kg rahatlıkla çektiğini biliyorum. Alhambra ise 1700 kg civarı rahatlıkla çekebiliceğine inanıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlısı olsun şimdiden. 3 yıldır 1,4 Tsi 150 Hp Act Dsg SuperB kullanıcısıyım. Araç kemiksiz 1500 kg. Bagaj tam dolu ve sürekli ailem ile 4 kişi seyahat ederiz. Şimdiye dek bir defa dahi çekiş sorunu yaşamadım. Ciddi torklu, güçlü ve sorunsuz bir motor Tsi ler. Alacağınız araç bakımlı ise düşünmeden alabilirsiniz derim.

Spam üyelik için gelmiş. Sınırsız banlandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt