Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Far Anahtarı Arızası

mudvaynec

Kayıtlı Üye
Selamlar 2012 İbiza aracımda uzun farları yaktığımda sislerle birlikte yanıyor. Söktüm anahtarı fakat içini sökmeye cesaret edemedim. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Teşekkürler

2012 modellerde var mı bilmiyorum ama anahtar arızası değil gizli özellik de olabilir. Herhangi bir parçacıdan satın almadan yeni parça ile deneyin, gene yaparsa far anahtarından değildir. Bir VAG-COM'cuya gidip düzelttirebilirsiniz. Far anahtarının da çok pahalı olacağını sanmıyorum, direkt değiştirilebilir.

Sevinirim hocam anahtarla ilgili gibi geliyor. Baskı yapınca kapatıp açıyor.

2012 modellerde var mı bilmiyorum ama anahtar arızası değil gizli özellik de olabilir. Herhangi bir parçacıdan satın almadan yeni parça ile deneyin, gene yaparsa far anahtarından değildir. Bir VAG-COM'cuya gidip düzelttirebilirsiniz. Far anahtarının da çok pahalı olacağını sanmıyorum, direkt değiştirilebilir.

Far anahtarı 500 civarlarında gizli özellik olacağını sanmıyorum. Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt