Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 6j 2015 orjinal yay takımı satılık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 11634 DEGERLİ DOSTLARIM
Ekli dosyayı görüntüle 11632 O KM ALMIŞ OLDUGUM SEAT İBİZA 2015 STAYLE ARACIMDAN SÖKÜLMÜŞ OLUP HATASIZ VE ÇİZİK DAHI YOKTUR ARAÇ SATILINCA BOŞA CIKMISTIR ..Aracımı bugun Ekli dosyayı görüntüle 11632 ankaraya MİT GÖREVLİSİNE VERDİM. :)

340 TL.
İTİBAT 0532 242 08 27

Biraz saçma olacak soracağım soru ama yayların boyu kaç cm ön ve arkanın ölçme şansınız varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim .

Resimdeki yaylar eibach başlıkta orjinal yaylar yazıyor ben orjinallarin ölçüsünü istemiştim
Abim ya konuyu karıstırdım galıba yaylar satıldı konuya kilit vuruyorum simdi @KİREÇ kanka konuyu kıtlermisin tesekkürler
[doublepost=1462137372,1462137286][/doublepost]Yaylar satılmıştır..
[doublepost=1480281549][/doublepost]@dadaş34 adaş arayıp duruyolar su ilani kökten silermisiin...
[doublepost=1480281591][/doublepost]Yaylar gEçen sene SATILDI ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt