Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 2016 Style Paket Park Sensörü ve Multimedya (Yardım)

bakidmr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. Uzun zamandır araştırıyorum da aracım için nasıl bir yol izlesem karar veremedim. Aracın 2. Sahibiyim. İlk sahibi sıfır alırken bayide park sensörü taktırdığını belirtmişti. Arka tamponda plastik kısımda sensörler var. Sanırım beyni bozulmuş rastgele ötüyor geri vitese taktığımda. Optik Park Sensörü taktırıp 6.5 inçlik ekrana Park Pilot yansıtmak istiyorum. İşlem için Beylikdüzünde 1500₺ fiyat verdiler. Sizce normal bir android multimedya sistemi alıp 2000-2500₺ civarına kameralı olarak onu taktırmak mı yoksa orijinalliğini bozmadan sadece optik park taktırmak mı?

Ekli dosyalar

• 7EF9864B-F4DC-4EE0-AB90-8713AC5EC0C4.jpeg
    7EF9864B-F4DC-4EE0-AB90-8713AC5EC0C4.jpeg
    101.2 KB · Görüntüleme: 35
Eğer alacağın android cihazda arabaya ait tüm fonksiyonları (ort yakıt bilgileri, eco trainer gibi) kullanabileceksen onu seçerdim. Diğer seçeneğim ise 1500₺ vermeyip piyasada 150₺ civarında Park sensörü taktırmak olurdu. Ben ikinci seçeneği yaptım.
Karar sizin.

Geri
Üst Alt