Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 2016 style multimaedya sistemi

lugano777

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

2016 1’0 DGS 2016 ıbızam mevcut.
Araçta bulunan teybe yazılım güncellemesi felan yapılabilir mi?arkadan girişlere baktığımda gps anteni felan bulunmakta.yazılım atarak geri görüş kamerası yada navigasyon ayarlanabilir mi?

Ekli dosyalar

• C6404E43-898E-4AE4-8F99-53B1E05E92BB.jpeg
    C6404E43-898E-4AE4-8F99-53B1E05E92BB.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 52
Önden görselini atabilir misiniz?
GPS anteni var ama GPS yoksa büyük ihtimalle 5.8lik model değil, full link içeren bir modeldir. O durumda full link açtırarak apple car play/android auto kullanabilir, geri park kamerası bağlayabilirsiniz. Kamera bağlandıktan sonra araca VAG-Com üzerinden tanıtılması gerekiyor.

Radyoda GPS olmasa da GPS anteni bulunabilir, carplay ve android auto çalıştırıldıklarnda navigasyon için telefonun antenini değil, arabanın antenini kullanırlar, bu sayede telefon da aşırı ısınmaz ve kullanılırken hızlı bir şekilde şarj olabilir.

Merhaba arkadaşlar

2016 1’0 DGS 2016 ıbızam mevcut.
Araçta bulunan teybe yazılım güncellemesi felan yapılabilir mi?arkadan girişlere baktığımda gps anteni felan bulunmakta.yazılım atarak geri görüş kamerası yada navigasyon ayarlanabilir mi?

Merhaba ürüne güncelleme yapılıyor ama dediğiniz özellikleri kapsayan değil daha çok işleyişin hızlanması radyo aramada ve kanal bulmada hızlanma gibi

Önden görselini atabilir misiniz?
GPS anteni var ama GPS yoksa büyük ihtimalle 5.8lik model değil, full link içeren bir modeldir. O durumda full link açtırarak apple car play/android auto kullanabilir, geri park kamerası bağlayabilirsiniz. Kamera bağlandıktan sonra araca VAG-Com üzerinden tanıtılması gerekiyor.

Radyoda GPS olmasa da GPS anteni bulunabilir, carplay ve android auto çalıştırıldıklarnda navigasyon için telefonun antenini değil, arabanın antenini kullanırlar, bu sayede telefon da aşırı ısınmaz ve kullanılırken hızlı bir şekilde şarj olabilir.
A175169D-172B-458C-B395-6419BF849AD8.jpeg

Radyonuz 5.8 lik modelden. herhangi birşey yapamazsınız bununla. Full-link içermiyor, 1-2 yer bunlara kamera bağlıyormuş diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten şimdi gördüm, MIB2 Entry de yazıyormuş üzerinde.

Radyonuz 5.8 lik modelden. herhangi birşey yapamazsınız bununla. Full-link içermiyor, 1-2 yer bunlara kamera bağlıyormuş diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten şimdi gördüm, MIB2 Entry de yazıyormuş üzerinde.
Kamera bağlayan yeri biliyor musunuz acaba?

Geri
Üst Alt