Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

1.4 tdi için
+ az yakması. Yokuşta gaza basınca önünün kalkması. Bagaj hacmi geniş olması

- diz mesefesi dar. Süspansiyon sert

Valla arkadaşlar arabadan genel olarak memnunum yakıt haricinde :)
Sürekli sıkışık trafikte olduğum için çok gözüme batmıyor.Arka koltuk diz mesafesinden bende şikayetçiyim.
Bunların dşında otoban faresi maşşallah (İbiza 1.2 Style 2015 21500 km) :)

Ben genel anlamda VAG grubunun kullandığı DSG' den şikayetçiyim açıkçası. Aslında birçok çift kavramadan çok çok iyi. Ancak VW grubunun eski triptronic şanzımanları hem daha uzun ömürlü hem de daha kararlı. Ben en azından artık LEON larda tam otomatik şanzıman görmek istiyorum. Aracın keyfi belki 10 katına çıkacaktır. Onun haricinde şu an için bir şikayetim yok çok şükür. @sebilmihge ' nin de dediği gibi servislerin kendine çeki düzen vermesi gerek. Araçlardan asıl soğutanlar servisler çünkü.

1.4 2013 fr kullanıcısıyım performans yakıt konfor şekil açısından çok memnunum, eski kasadaki silecek ve arka kapı açma olayını bu kasada da beklerdim. ha bi de bozuk yolda sağ göğüsten gelen trim sesleri çok sinir ediyor adamı.
ne yakıyor fr ben cok yakıyor diye tdı almıstım sımdı pişmanlık yaşıyor gibiyim :D

Multimedya çerçevesi ve klima çerçevesi) golflerdeki gibi karbon 3M kaplı olabilirmiş klima ve müzik kapalıyken çok sönük duruyor.

1.4 Tsi 2012 Seat Leon Fr kullanıcısı olarak koltuk konforu harika. Bir kez bile ne belimin nede boynumun ağrıdığı olmadı. Atikliğini çok sevdim. Sevmediğim yönü ise park halindeyken direksiyonu çevirince arkadan gelen gıcırtı sesi(Tabi bu her fr için geçerli değildir spor yay taktırdığım için olabilir diyor.)
benim 2016 fr da da oluyor arada yay falan da yok :(

Geri
Üst Alt