Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seçim

yani iki arabada aynı fiyat alınır satarken leon daha az piyasa yapsa eyvallah birde ben aldım 2 ay önce leon 47 000 tl ye golf sordum 59 000 audi sordum 64 000 ee ben satarken ne kadar fark olacak 12 000 olacak hali yok yani bide arçelik ne beko ne aynı tesis te üretiliyor birine beko birine arçelik deniyor vw grubuda aynı son bişey leon alanında çok ikinci ele bakmaması lazım leon tarz araba abi golf gibi audi gibi her yaştan adam binmiyor değilmi:)

yani iki arabada aynı fiyat alınır satarken leon daha az piyasa yapsa eyvallah birde ben aldım 2 ay önce leon 47 000 tl ye golf sordum 59 000 audi sordum 64 000 ee ben satarken ne kadar fark olacak 12 000 olacak hali yok yani bide arçelik ne beko ne aynı tesis te üretiliyor birine beko birine arçelik deniyor vw grubuda aynı son bişey leon alanında çok ikinci ele bakmaması lazım leon tarz araba abi golf gibi audi gibi her yaştan adam binmiyor değilmi:)

Uretıcı aynı ama aradakı malzeme farklarını unutmamak lazım ne yazıkki.Ozellıkle son yıllarda donanımlar arttıkca her marka kendı ıcınde bellı kalıtede arabalar uretmeye basladılar.Golf leona goe daha sadehatlara sahıp malzeme kalıtesı daha ıyı ve her kesıme hıtap edebılen b model leon ıse daha genc ruhlu donanımlı fıyatı uygun malzemeden dolayı golf un 1 adım gerısınde kalan b araba bakıldıgında.Seatın daha ucuz olması Turkıye ıcın b nımet cunku Vag guvencesınde guzel arabaya bınıyor seat sahıpleri ama yurt dısında seat askı ayyukada deıl bızdeki gıbı alım gucu ıle orantılı oldugu ıcın

evet arkadaşlar daha önceden kullandığı araç jettaydı leonun dizelini düşünmesinin nedeni harcıyacağı para maximum 50 bin TL golfün 1.4 tsı confort dsg 50 küsür lira leonunda 1.6 tdı style modeli 46 küsürmüş almışken dizel araçmı alim vw den vazgeçip yoksa benzinli olsun ama vw genmi olsun diyor ben olsam hiç düşünmeden çok yol yapıcağımıda hesaba katarsam leonu tercih ederdim ama bu kişi birazda pinpirikli karar veremiyor bir türlü birde seatı bilmeyenler caydırmış seat alınırmı o para verilirmi diye bende şunu diyorum hep seat marka araca binmeyen sürmeyen adamlardan fikir alma...

Şu fiyatlarda Leon alınır ama sonradan da gelip başını ağrıtmasın sen aldırdın diye. VW'den sonra Seat'tan tatmin olmama ihtimali var.

Şu fiyatlarda Leon alınır ama sonradan da gelip başını ağrıtmasın sen aldırdın diye. VW'den sonra Seat'tan tatmin olmama ihtimali var.

he işte hocam bu yüzden size danıştım açıkçası benim ibizanın her tarafından ses geliyor hoş araç ya ve 17 jant var ama bu kadar ses normal değil kapılardan bile geliyor bu tür sorunlar yaşarmı leondada sonra seninde dediğin gibi benim başıma ekşimesin...

Golf yerıne baska marka model b araba olsaydı seat ıcın ıkna ederdın de dedıgın gıbı sonradan basına da eksıyebılır :)

Geri
Üst Alt