Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'nin İyi Sürücü Tanımı. ??

sadece trafik kurallarına harfiyen uyan bile iyi şöfördür bence..kuralların içinde saygılı olmak,efendi olmak,hoşgörülü olmakta var zaten..!!!

sureklı gazlayan,sınyal veren,sol serıtte uyuz gıbı gıdenlere psıkopat gıbı sellektor yapan,yol vermeyınce sagdan sollayıp onune kıran yavaşlayan,tum farları stopları sıslerı plaka ısıkalrı yanan,lastık havları 30 olan,yol cızgılerı olmayan yolda serıdınde gıdebılen,yandakı gaz verınce roll veya kalkıs yapan,araba surerken arkadasını vıdeoya ceken,benım ıcın surucudur.hahahaha:))

Koltuğunu direksiyona yapıştıran trafik sıkışıkken rujunu sürüp,dikiz aynasından da saçlarını düzelten ayrıca topuklu ayakkabı giyip de araba kullanmaya çalışan,fren yerine yanlışlıkla gaza basmışım pardon diyen geri vites diye 1. vitese takıp öndekine çarpan iyi bir şoför değildir..

kadınlar arabalarını bi araç, erkeklerse bi parçaları olarak değerlendirirler...benim iyi şöför kavramın yazılanlarınkinden çok farklı...

iyi sofor her kosulda her arabayi,ayirt etmeksizin kullanabilen,kendine guvenen,ani durumlarda soguk kanliligini koruyabilen,saygili ve dusunceli kisidir.

kadınlar arabalarını bi araç, erkeklerse bi parçaları olarak değerlendirirler...benim iyi şöför kavramın yazılanlarınkinden çok farklı...

Bilal kendine hiç pay çıkarma paşa, sen aracı yavaş kullanırken bile korkanlar var itiraf ettiler kulaklarımla duydum :p

maharetini bayanların üzerine kırıp sıkıştırarak gösteren değil dişine göre bir rakip gördüğünde frene basmayandır...

sureklı gazlayan,sınyal veren,sol serıtte uyuz gıbı gıdenlere psıkopat gıbı sellektor yapan,yol vermeyınce sagdan sollayıp onune kıran yavaşlayan,tum farları stopları sıslerı plaka ısıkalrı yanan,lastık havları 30 olan,yol cızgılerı olmayan yolda serıdınde gıdebılen,yandakı gaz verınce roll veya kalkıs yapan,araba surerken arkadasını vıdeoya ceken,benım ıcın surucudur.hahahaha:))

en dürüst yorum bence :D:D

Ben sadece sunu diyeceğim:'' Basına gelen tehlikeli bir olaydan kendisini en güvenilir bir şekilde kurtarabilen adama ben sürücü derim :) Marifet makas atmakta yada son hızı görmekte değil bence...

Geri
Üst Alt