Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar biliyorsunuz SCW ailesi çok kısa zamanda çok iyi bir konuma geldi hep birlikte. Dahada iyi yerlere gelebilmek için tüm üyelerin görüşlerini, önerilerini, düşüncelerini bekliyorum.

Bu konu her ama her türlü yoruma açıktır. Aklınıza ne geliyorsa ne diliyorsanız yorum yapabilir, istekte bulunabilirsiniz. Hiç çekinmeden, gücenmeden tüm yorumlarınızı bekliyorum. Dilerseniz bizlerden rahatsız olduğunuz konuları, dilerseniz görevini yapmadığını düşündüğünüz şeyleri, dilerseniz yanlış yaptığımız şeyleri yorumlayabilirsiniz. Kısaca her türlü yoruma açıktır.

Evet, bizlerden beklentileriniz, istekleriniz neler arkadaşlar?

Beklenti,şikayet,istek ve görüşler zaten belirli başlıklar altında konular açılarak dile getiriliyor ki...

Amaç bir başlık altında sabit olmasıdır...

Siteye her girişimde kullanıcı adımı ve şifremi tekrar tekrar sorması. Bu internet explorer da böyle mozillada da böyle chromeda da böyle. Başka forum sitelerinde daha önce başıma böyle bir olay gelmedi. Beni hatırla deyince siteye her girişimde kullanıcı adı girmeden gezinebiliyorum. Acaba hata benim pc demi dedim fakat okulda da aynı, internet cafede de aynı. Çözümü sizce nedir?

Araç temizlik ve boya bakımı diye ayrı bı bolum acılırsa bence cok hoş olabılır :D en azından atolye kısmında bu tarz konulaar kaybolup gıtmez meraklısı olanlar bılgılenır ... merakı olmayanlar meraklandırıla bılır

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

Siteye her girişimde kullanıcı adımı ve şifremi tekrar tekrar sorması. Bu internet explorer da böyle mozillada da böyle chromeda da böyle. Başka forum sitelerinde daha önce başıma böyle bir olay gelmedi. Beni hatırla deyince siteye her girişimde kullanıcı adı girmeden gezinebiliyorum. Acaba hata benim pc demi dedim fakat okulda da aynı, internet cafede de aynı. Çözümü sizce nedir?

ben yasamıyorum ole bı sorun :S

Bence yöneticilerimiz bir üyemizi uyarırken olabildiğince nazik şekilde uyarmalıdır. Şahsen ben yönetici olsam öyle yapmaya çalışırdım.

Yöneticilerimiz mesaj veya konu sildiklerinde üyeleri pm veya başka bir yolla uyarmalı veya haber vermelidir. Örneğin bir konu açmıştım, silindi ve konuyu silen Çağlar olup bana pm yoluyla haber vermişti. Çok önemli birşey gibi gözükmesede bence yapılması gerekiyor.

Forumda İstanbullu ve Ankaralı üyeler arasında çok hoş olmayan ayrışmalar görüyorum. Bu iki şehir birbiriyle kaynaştırılmalı.

Tartışmalar arasıra kişisel boyutada iniyor, yöneticiler bu konuda önder ve yol gösterici olmalıdır. Ceza gerekiyorsa Adaletli şekilde verilmelidir..

İstanbulda sabit her hafta buluşulurdu artık pek öyle olmuyor gibi geliyor bana. Her hafta belli gün saatteki buluşmalara tekrar başlanmalı.

Forumun daha iyi bir yere gelebilmesi için belki daha çok şey bulunabilir, benim aklıma gelenler bunlar...

hakancım senin bilgisayarınla alakalı o çünkü ben siteye şifre flaan yazmadan direk hesabımdan girebiliyorum

Hakan 'Beni Hatırla' adlı bir konu var ona bir bak belki yardımı dokunur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt