Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw yılbaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu açmak gereksiz bir yaklasım olmuş

töbe ettim zaten 2. kez uyarmakta gereksiz olmuş ama neyse daha konu açmıorum zaten
tövbe edicek bişi yok dostum... oluo böyle şeyler arama motoru düzgün çalışmıyor... ama arkadaşlar biraz abartmışlar çünkü yanlış bir konu açılmış ise moda haber verilir altına yorum yazılmaz yorum yazılırsa konu kapanmadan devam eder.

yavaş yavaş öğreniğorum abi de pek acemilere tahammül yok anladığım kadarıyla :)

yavaş yavaş öğreniğorum abi de pek acemilere tahammül yok anladığım kadarıyla :)

yok tahammülsüzlüktende değildir o burda kötü niyetli biriyle hiç karşılaşmadım... şimdi girip sadece yazılan ilk yazıyı okuyup başlığı okuyup cvp verirsek böyle oluo anlatabildim mi :)

aynen abi sonuçta konu gereksiz bi konu değil ayrıca art niyetlide yazmadım ama yanlış anlaşıldım heralde:)

benim yaptığım yorumu böylemi yorumladın Tarık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt