Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşında Nerde. ?? ****

bence hakanın arabasının arkasında yiğidin araç gözüküyor ya ondan büyüktür hakan senin imzan :D

tam hesaplamadım ama sanırım yanlış hesaplamışsın :) 3kb değil baya bi büyük. bilmiyorum benimkinde bi sorun varsa söyleyin değiştiririm ama yiğitin imzası kasıyo benim pc de baya.

Yok benim kimsenin imzasıyla sorunum yok, forum bende gayet sağlıklı çalışıyor. Yiğit'in dediği gibi browser ayarları ile ilgili bir sorun olabilir çünkü boyutlar gerçekten büyük değil kimsenin.

Valla hesap makinası ile hesapladım :)

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

Yılmaz abi seninkinin üstüne yok sanırım :D

328.89kb :D

Yılbaşı konusuda mundar oldu, Yiğit kusura bakma

Bu başlık imza başlığı mıydı ya ben yazdım diyorum konu ile ilgili bulamayınca başlığa baktım yılbaşı imiş konu ? :D

o zaman allah rızası için bilgisayardan anlayan biri benim makineyi bi elden geçirsin :) Fanıda çok ses yapıyo zaten hava filtresi tıkandı heralde :D

o zaman allah rızası için bilgisayardan anlayan biri benim makineyi bi elden geçirsin :) Fanıda çok ses yapıyo zaten hava filtresi tıkandı heralde :D

At bagaja getir bana yavru nasıl olsa her gün benim evin yanında görüyorum seni ayrılamıyorsun buralardan bu ara :)

Geri
Üst Alt