Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW uyeleri YOLLARDA BİRBİRİMİZİ SELAMLAYALIM.

valla formula yolunca senı bi kaç kere grdum selam verdim sallamadın abi yapma şimdi :D

zaten cogu kısı bırbırını gorup selamlasıyor tanısıklıgı oldugundan forum ıcınde,ozellıkle nıckını yazmak ısteyen arabasına tabı yazar da bunu forum yonetımı olarak zorunluluk kılamayız zaten :)

önce avatar derim ben...araçlarımızın aynasına vs.org.günleri isimlerimizin(nick) yazdığı siticker ler olabilir

biz zaten gıyabende olsa tanışıyoruz.puhaha arkadaşımın arabasını viaportun otoparkında sık sık göruyorum. bazende sabiha gökçen kavşağında karşılaşıyoruz. inşallah kısmetimizde varsa şu kahve buluşmasında tamamen tanışmış olacaz:D.

yok ben kahve ıcmeye gelemıcem :( memlekete donuyorum.. yarın aksam olaydı gelırdım ama

ben yazarsam içeri alınma şansım çok yüksek :) her gbt benim için 56578365234 saat sürer sanırım... :)

Benim üye adım arabanın her tarafında yazıyo puhaha

ozellikle yaptin demi?? :D :D
bende aracimda sticker isini hic sevmiyorum.. hele camlarda falan en sevmedigim sey.. o yuzden beni mazur gorun :)
bizim sirket arabalarinin bile camlarindaki standart olan stickerlari (elf, airbag, yol yardim..) bile sokuyorum :)
bir tek su anda hevesten aracimin on tarafina ufak bi revo stickeri yapistirdim o da cok kalmaz zaten ;)

Geri
Üst Alt