Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW uyeleri hangi evcil hayvanı besliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben beslemiyorum..çünkü çok göçebe yaşıyorum..ve belediğiz büyüttüğünüz arkadaşınızı yanlız bırakmamanız ve çok sık ona buna emanet etmemeniz gerekiyor...
yoksa..köpek hastasıyım..ama şu ana da kadar siyam kedim oldu..ankara kedim oldu...hakiki kurt'um oldu..dalmaçyalı besledim ama hepsi ile vedalaşmak zorunda kaldım..ve çok şükür ki onlarla vedalaşırken çok büyük değillerdi..3-5 aylıklardı..ama hep sebebim göçebe hayatım oldu

Ben yaklaşık 200balıklı iki büyük akvaryum ve rus cüce hamster besliyorum herkes evden giderken ne yapıyosun tatil falan diyolar hamster yanımda oluyo balıklarıda otomatik yemleyiciye emanet ediyorum onlara bişey olmasın diye hertürlü techizatım mevcut...

çok uzucu bir durum. bazen tepem atıyor vericem bu köpeği diyorum sanki hissediyor ve öyle bir bakıyorki o buz mavisi gözleri ile allahım diyorum hakikaten nasıl yaparım böle bişeyi diyorum. umarım göçebelikten yerleşik hayata geçersinizde birgun sizde uzun uzun bir köpek besleme şansına erişirsiniz.

çok uzucu bir durum. bazen tepem atıyor vericem bu köpeği diyorum sanki hissediyor ve öyle bir bakıyorki o buz mavisi gözleri ile allahım diyorum hakikaten nasıl yaparım böle bişeyi diyorum. umarım göçebelikten yerleşik hayata geçersinizde birgun sizde uzun uzun bir köpek besleme şansına erişirsiniz.

gerçekten çok zor ayrılmak bir parçanız oluyor dotunuz oluyor..herşeyiniz oluyor sizle hasta sizle muylu oluyor..
bakalım geçeceğiz yakın zamanda..inşeAllah yerleşik hayata o zaman inşeAllah

19 Aylık Erkek Rottweiler Besliyorum.
İlk Geldiği Gün
2vjbmh1.jpg

Ve 3-4 Ay Önceki Resimleri
wsr6fc.jpg

5uk215.jpg

benim yaramaz ( pitbull )eva mı herkez biliyo zaten ayrıyetten 2 tanede cennet papağanımız var aşkımla :D adları fındık ile fıstık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt