Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çağlar gerçekten güzel olmuş. Tabi dediğim gibi farklı model ve çeşitlerde de şıklarımızı çoğaltabilirseniz çok daha iyi olacaktır.

bu akşam hersey netlık kazancak mert abım :)

Çok ama çok beğendim.Yalnız şöyle birşey var ben aracıma hiç bir zaman sticker yapıştırmadığım için bir önerim olacak.Eğer mümkünse dikiz aynalarına asılan güzel kokulu kartlardan yaptırabilirseniz hem benim gibi aracına sticker yapıştırmayanlarda Scw üyesi olduğunu gösterebilir hem de bu kartlar yenilenmek suretiyle devamlı satışı olup siteye bir kazanç sağlayabilir diye düşünüyorum.Site yönetiminin bu önerimi de değerlendirmesini istiyorum.

valla yanımda merti arayıp haber veriyorsun alındım şimdi :D hemen istiyorum 2 adet arabam çıplak kaldı yahu

Bende istiyorum Sabırsızlıkla bekliyoruz.... :) harika olmuş gerçekten...

gelecek inşallah hepinize tek tek ulaştırılacak çeşitli aksesuarlar hazırlayacağız ve beğeninize sunup yorumlarını alıp hayata geçireceğim

soran oldu mu bilmiyorum ama..
başta hakkaten güzel ama küçük boyu da yapıldı mı ya da yapılcak mı. ??

Çoook güzel olmuş...Ellerinize sağlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt