Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw stickerini arabamıza yapıştırmak isteriz..

Arkadaşlar elimizdeki stickerler bitti... Geri kalanıda kaybettik :( Yeniden matbaa ile anlaşıp bastıracağız.. fakat 2-3 haftayı bulabilir. Özel mesaj atarak ve söz verdiklerim var kusura bakmasınlar onlara tarih verdim şu gün yada bugün yollarım diye ama geri kalan stickerleri kaybettik elimde olmayan sebepten dolayı yollayamıyorum.. Matbaadan çıktığı gün söz verdiklerime yollayacağım adresler vs hepsi kayıtlı... ;)

elimde 10 tane kadar sticker var..yakında olanlara dağitabilirim.

Volkan o zaman sana adresleri vereyim yollarmısın o adreslere rica etsem... söz verdiklerimiz vardı ya :)

abi yakında olanlara dağitabilirim..
sticker takmanın bir aciliyeti yoktur heralde..söz verilenler 2-3 hafta sonra da alip takabilir

caddebostanda oturuyorum..genellikle bağdat caddesi / fenerbahçe / kadıköy civarında oluyorum..size uygunsa elden verebilirim size..

caddebostanda oturuyorum..genellikle bağdat caddesi / fenerbahçe / kadıköy civarında oluyorum..size uygunsa elden verebilirim size..

Bende mecidiyeköydeyim aslına bakarsanız pek mesafe yok aramızda. Uygun bir zamanda buluşmak isterim. Nasıl irtibatlaşabiliriz ?

Sevgili Serbay... daha önce görüşmüştük SCW sticker ı ile ilgili... benim adresimi de kaydedersen sevinirim... bide kırmızı bir leon da sol arka kapının üstünden sol ön kapının altına doğru çapraz yapıştırılmış büyük bir sticker gördüm... ondan da temin edebilirmiyiz...
Alper TEKİN
Kadastro Müdürlüğü
35700 Bergama / İZMİR

Bende mecidiyeköydeyim aslına bakarsanız pek mesafe yok aramızda. Uygun bir zamanda buluşmak isterim. Nasıl irtibatlaşabiliriz ?

karşıya çok nadiren geçiyorum..bana özel mesajla cep telefonunuzu atarsanız karşıya geçeceğim zaman yakın bir yerlerde olursanız size stickeri verebilirim..
ya da bu haftasonu planlanan organizasyonumuza gelin hem tanışmış oluruz =)

volkan müsait olduğunda eryada kalanlarıda alırmısın...

Geri
Üst Alt