Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw Sticker'ına yakışır bir şekilde...!

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Trafik stresi ayrı bi olay sadece minibüs şoförleri ve taksiciler değil magandalar sizlere başka bir örnek veriyim

Aracıniz modifiyeli ve bakımlı ise eğer hep dibinize kadar girenler önünuzde makas atip sıkıştırmaya çalışanlar selektör üstüne selektör yapanlar önüne kırmalar vs fakat en yakındığım konu benim 1.5 yaşında bir oğlum var ve trafikte ne kadar dikkatli gitmek istersem isteyim araçta bebek varken bu tarz olaylari yaşıyorum camı indirip araçta bebek olduğunu söyleyene kadar bu dengesiz tutum bitmiyor bazen lütfen Maganda olmayalım sinirli stressli davranislardan kacinalim yanimizda yolcularimiz olabilir etrafımizda yeni trafige çıkmış arkadaşlar veyahut şoförlugu iyi olmayan bayan arkadaslarda olabilir allah herkesi kazadan beladan korusun inşallah Scw'ye yakışır şekilde hareket edelim kapısı açık olanın kapısını,benzin kapağı açık olanın kapağını kapatalım,park edemeyen bayan arkadaşlara yardımcı olalım geçiş üstünlüklerini ve centilmenliğimizi unutmayalım bizi böyle tanısınlar yardımsever insancıl ve hoşgörülü sayının önemi yok olmamalıda bence 1000 kişiden daha iyidir 1 ahlaklı kişi herkese kazasız belasız sürüşler diyorum.

Biz bize yakışanı yapalım sticker'ı sadece yapıştırmadan öte görmeyelim taşıdığımız sorumluluğuda unutmayalım iyi günler arkadaşlar.10422304_10153784318294951_3118558704111885778_n.jpg

çok doğru...yollarda modifiyeli bi arac görmesinler amman ...kompleksli insanlar....ankara dan istanbula gidiyorum paralı otoyoldan adamın altında kartal sol şeridden tin tin tin.etin ne budun ne senın ne işin var sol şeridde eyy bee adam :D daha neler neler.maalesef günümüz yollarda böyle şeyler olmaktadır.5 parmağın beşi bi olmuyor işte...en temizi kamera sistemi kurmak kim makas atıyor kim napıyor anında görüntü.zaten buyuk trafik suçu oldu makaslamak vs...

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Trafik stresi ayrı bi olay sadece minibüs şoförleri ve taksiciler değil magandalar sizlere başka bir örnek veriyim

Aracıniz modifiyeli ve bakımlı ise eğer hep dibinize kadar girenler önünuzde makas atip sıkıştırmaya çalışanlar selektör üstüne selektör yapanlar önüne kırmalar vs fakat en yakındığım konu benim 1.5 yaşında bir oğlum var ve trafikte ne kadar dikkatli gitmek istersem isteyim araçta bebek varken bu tarz olaylari yaşıyorum camı indirip araçta bebek olduğunu söyleyene kadar bu dengesiz tutum bitmiyor bazen lütfen Maganda olmayalım sinirli stressli davranislardan kacinalim yanimizda yolcularimiz olabilir etrafımizda yeni trafige çıkmış arkadaşlar veyahut şoförlugu iyi olmayan bayan arkadaslarda olabilir allah herkesi kazadan beladan korusun inşallah Scw'ye yakışır şekilde hareket edelim kapısı açık olanın kapısını,benzin kapağı açık olanın kapağını kapatalım,park edemeyen bayan arkadaşlara yardımcı olalım geçiş üstünlüklerini ve centilmenliğimizi unutmayalım bizi böyle tanısınlar yardımsever insancıl ve hoşgörülü sayının önemi yok olmamalıda bence 1000 kişiden daha iyidir 1 ahlaklı kişi herkese kazasız belasız sürüşler diyorum.

Biz bize yakışanı yapalım sticker'ı sadece yapıştırmadan öte görmeyelim taşıdığımız sorumluluğuda unutmayalım iyi günler arkadaşlar.Ekli dosyayı görüntüle 7506

Haklısın arkadaşım bu olay bazen benimde başıma geliyor özellikle eşim ve ufak çocuğum arabada olunca denk geliyor. Genel olarak ailem ile yolculuk yaparsam ne olursa olsun riskli harekette bulunmam ve bir başkasının da bulunmasını istemem o yüzden trafiğin gidişini güzel okurum ve ona göre davranırım.

Haa birde şöyle birşey var ben dahil birçok kişi yalnız başına arada yolları pist sanarak ilerliyoruz yanlış yapıyoruz ama o an biraz zevk adrenalin için bir başkasının çanını yakma ihtimalimiz yüksek genelde uzun soluklu değil arada böyle sürüşler yapıyorum fakat kendi adıma hiçbir sürücünün canını ve malını tehlikeye atacak manevralar yapmam.

İnsanlar hayvanların dilini konuşamaz. o yüzden onları kendi hallerine bırakacaz, arada havlarlarsa kırbaç iyidir.

İnsanlar hayvanların dilini konuşamaz. o yüzden onları kendi hallerine bırakacaz, arada havlarlarsa kırbaç iyidir.
Yinede o sekilde davranmamak gerekir düzeltilebilecek şeyler olduğunu düşünüyorum hemen ötekileştirmemek lazım

Benim basıma da eşim ve Çocuğum varken geliyor ne geliyorsa aracta tek olayım asla bisi denk gelmiyor dolmuşçu ve taksicilerden nefret ediyorum iki kez mahkemelik oldum hatta biraz daha ileri gideyim kimse kınamasın aracımda bir adet balta bir adet komando bıçağı ve birde silahım var duruma gore davranıyorum gerisini siz duşunun oyle durumlar oluyorki öfkeden sinirden önceki aracımın göğsünü kırdım Yanımda eşim Çocuğum var yalnız olunca denk gelmiyorlar sakin sakin gidiyorum şimdilik

Benim basıma da eşim ve Çocuğum varken geliyor ne geliyorsa aracta tek olayım asla bisi denk gelmiyor dolmuşçu ve taksicilerden nefret ediyorum iki kez mahkemelik oldum hatta biraz daha ileri gideyim kimse kınamasın aracımda bir adet balta bir adet komando bıçağı ve birde silahım var duruma gore davranıyorum gerisini siz duşunun oyle durumlar oluyorki öfkeden sinirden önceki aracımın göğsünü kırdım Yanımda eşim Çocuğum var yalnız olunca denk gelmiyorlar sakin sakin gidiyorum şimdilik
Allah beladan uzak tutsun fakat taşımakta oldugunuz şeyler size ciddi problemler yasatabilir araç kamerası ideal bu gibi durumlar icin görüntü ile savcılık araciligi ile sikayette bulunmaniz daha mantikli olacaktir taşıdıklariniz yüzünden ceza yemeden bi kamera edinin bence

Geri
Üst Alt