Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Rumeli Feneri Buluşması Resimler

Yavrucum birbirisinin aynısı olan resimleri eklemedim. Zaten şu an işteyim, akşam dönünce bi daha bakarım eklemediğim resim var mı diye.

flaşsız tripodsuz da çekerim ayrıca :D

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

kartbıl ne olm :D eklerım merak etme sen :)

Tamamdır. kartbil daha güzel ya akpil gibi :D

@yigido 2 tane vardı ikisini de koydum işte. gerçek hallerini özel atarım sana :d[/QUOTE]

lan olm gıt b trıpod al egıtıcem senı bundan snra fotolarda bende olcam :D

Seyru Sefada oturmuşsunuz:) Barınak kapalı mıydı? Güzel bir org. olmuş. Bir ara jandarma kimlikleri sormuş olabilir mi:)

Yok Neytın açıktı da Yiğit ille de buraya oturalım diyince ben de laf etmedim yoksa barınakta 2 bira bi de levrek kavurma yuvarlardım =)

Burası daha iyi oldu ama, boştu. Mekanı kapattırmışız gibi oldu .d

@Can, alıcam bi ara ya triPod, bi de çanta alıcam.

30 resımden asagı olunca ben bulusma saymıyorum :)

Yok Neytın açıktı da Yiğit ille de buraya oturalım diyince ben de laf etmedim yoksa barınakta 2 bira bi de levrek kavurma yuvarlardım =)

Burası daha iyi oldu ama, boştu. Mekanı kapattırmışız gibi oldu .d

@Can, alıcam bi ara ya triPod, bi de çanta alıcam.

iyi yapmışsınız:) bu arada bari nargile içeydin Yiğitcim:)

güleçim bi de Furkan'ım arabasının orda Furkan poz verirken bi foto vardı onu bu tarafa eklememişsin bi de hepsini ekledim diyosun.. :D :D

ahahaha adamı buna mı benzettin olm.. :D :D :D

ahahaha adamı buna mı benzettin olm.. :D :D :D

Yok normalde yakışıklı bir arkadaşımız (bkz: Türkiye alternatif rock basçılarının birbirine ve hepsinin Can'a benzemesi :D) yanlız ikinci resimde kral faysal gibi çıkmış :D:D:D

Alp'im o zaman sende de Mr.Bean havası var kardeşim kabul et..

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

beanf.jpg

Geri
Üst Alt