Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Röportajları..

keyifli bişi Gökhan abim ama biraz meşakkatlı olucak sanki senin için.. :)

Varol abi ben bu projeyi moderatörlük yaptığım bir on line oyun forumunda denemiştim baya güzel olmuştu Mesaj ve görüntülenme rekorları kırmıştık burdada güzel olur diye umut ettim.Zor yük derken abi emek olmadan güzzel şeyler olmuyor:) Sende röportaj listesindesin tabi :D

bende mi varım dur hemen bir sekreter alayım onu arayıp randevu alabilirsin o zaman:D:D:D

bir de şöyle olsa diyeceğim..demeden önce sormak istiyorum..röportajları sen ekledikten sonra altına sorum yapılacak mı..yapılmasını istiyor musun yoksa sadece okunmalı mı?
eğer okunmalı ise..sende başkası bir şey yazamamalı röportajlar güme'e gitmesin diye..yada yönetimden bi dilekte bulunabiliriz..röportaj başlığı açılır..o başlığın altında kişilerle yapılan röportajlar ayrı ayrı sergilenir..isteyen de altına sonra istediğini yazar....ama herkes röportaj konusu açmamalı yada açamamalı ama röportaj sonrası yorunlarını yazabilmeli..aaa bak neler öğrendik diye..bu nacizane fikrim..

bu arada sekreter arıyorum bilginize:p aaa burdan bulamam benim bir kuzeye çok kuzeye uçmam lazım:eek:key:

Varol abi röportaj burda yayınlandıktan sonra herkes yorumlarını ekleyecek bu başlığa tabi yorumsuz röportaj olmaz:D ama yönetimden şunu talep edebiliriz sadece röportajı ayrı bir başlıkta kilitli açabilirler ,ama bu başlıkta hem röportaj hemde yorumlar olacak.

Özgür ve Ayberk;Gizlilik derken konuk mu gizli dediniz soru soranlar mı.? 2.şık ise zaten gizli kalacak ama konuk gizli kalırsa kime soru soracağınızı bilemezsiniz..

güzel olmuş bence bunu şöyle yapabilirsiniz pazartesi sabahı bir konuk belirlenir hafta içi boyunca sorular sana gelir cuma akşamı soru alımı kapatılır sorular konuğa yönlendirilir pazar sabahı konuk cevaplarını bu konuya yazar ve bu konu içerisinde sıralama şöyle olur 1 msj olayın bilgilendirmesi yapılmş zaten 2. mesajda ilk konuk Cezmi baba yazılır biz üyeler konuya birşey yazmayız ama sadece sana özel msj yoluyla msj atarız Cezmi baba o haftanın pazar günü yanıtlamış ve siteye koymuş olur. hem sorulan sorular aceleyle saçma sapan olmaz hemde Cezmi baba iş yogunlugunun arasında bize güzel ve eğlenceli bir yazı hazırlamak için zaman edinmiş olur.

evet beyler bayanlar zaman cezmi abiyi terletme zamanı:) yakında varol abiyide terleticez.....

Varol abi röportaj burda yayınlandıktan sonra herkes yorumlarını ekleyecek bu başlığa tabi yorumsuz röportaj olmaz:D ama yönetimden şunu talep edebiliriz sadece röportajı ayrı bir başlıkta kilitli açabilirler ,ama bu başlıkta hem röportaj hemde yorumlar olacak.

Özgür ve Ayberk;Gizlilik derken konuk mu gizli dediniz soru soranlar mı.? 2.şık ise zaten gizli kalacak ama konuk gizli kalırsa kime soru soracağınızı bilemezsiniz..

gökhan demek istediğim de o diyelim 5 farklı röportaj yaptın ve hepsini peşpeşe koydun..röportajlara yapılan yorumlar karışır..sen E röportajını yayınlamışsındır..birisi B ye yorum yapar ama aynı konuda devam edince B nin yorumu E den sonra görüneceği için röportajı yapılan E adlı kişi ve bunu okuyan...K-L-M-X-Y-Z nin de kafası karışmasın diye..her röportaja ayrı konu olursa güzel olur..hele bir de mümkünse röportaj başlığı çok şık olabilir..

arkadaşların sorduğu şu idi soruyu soran gizli kalsın..onlara ben cevap vereyim soruyu soranın kimliği açıklanmayacak....Top Secret olacak

bana sorular sorular içinde beğendiğim veya bana ilginç vs.gelen sorulardan birisine 4 lt.mobil 1...0w-40 kabul ederse hediyem olsun.:eek:

Geri
Üst Alt