Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW polar anket ve görüş lütfen

polar hakkında

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Serkan ( @profescobar ) 'ın yaptığı güzel olmuş mesela bir tanede ben paylaşayım, birşeyler yapmayı denedim.

2pzadc5.gif

Mesela Türk Bayrağı yine sol göğüste ( kalbin üstünde ) durabilir ve bizim SCW Amblemi arka ense kısmına gri olan bölgeye yapılabilir yada resimde göründüğü gibi yapılabilir.
Beğendim Yalnız Yakaların dışı kırmızı içi gri olsa daha iyi olur sanki:eek:key:

Sol kol kayadibi....................!

Sağ kol gider egzost...............!

Peki orta kolda ne olucak...........!:):D

çok belirgin değil abi ya biraz daha net olsa renk siyah olmasa daha iyi değil mi

bel ve kollar lastikli olmalı bence arkaya seat motorsport tarzında birşey eklenebilir.

renk kötü olmuş bence.Beyaz daha iyi olur gibi yada açık bir renk..

renk kötü olmuş bence.Beyaz daha iyi olur gibi yada açık bir renk..

Emre, SCW 'nin kendi renklerinden başka renk kullanılması istenmiyor. SCW 'nin renkleri KIRMIZI , GRİ , SİYAH bu renklerin dışına çıkmayı istemiyoruz.

Emre, SCW 'nin kendi renklerinden başka renk kullanılması istenmiyor. SCW 'nin renkleri KIRMIZI , GRİ , SİYAH bu renklerin dışına çıkmayı istemiyoruz.
Anladım.Ama beyaz dışında diyede belirtmiştim mesela gri olabilir:eek:key: siyah çok basit mi desem bi değişik duruyor anlamadım.
Benim şahsi fikrimdir tabi ki.Çoğunluk neye karar verirse ona uyulur ve sipariş edilir:)

beğendim abi yapılsa güzel olur. beyaz renk nasıl olur abilerim.? beyaz renk arkada siyah seatclubworld.com yazısı önde scw logosu TÜRK bayrağı olur . .:)

Serkan ( @profescobar ) 'ın yaptığı güzel olmuş mesela bir tanede ben paylaşayım, birşeyler yapmayı denedim.

2pzadc5.gif

Mesela Türk Bayrağı yine sol göğüste ( kalbin üstünde ) durabilir ve bizim SCW Amblemi arka ense kısmına gri olan bölgeye yapılabilir yada resimde göründüğü gibi yapılabilir.

Bence bu örnek yakalardaki gri renk hariç güzel duruyor. Yakalarda ki gri renk çıkartılsa olur illa gri olacak diye bir şey olmamalı sonuçta SCW yazısında C harfi gri olacak... Özellikle bayrağın yukarı doğru duruşu gayet güzel olmuş...
Kırmızıyı sevmeyen arkadaşlar içinde yine aynı bu modelin siyahı yapılabilir ancak bu sefer de kolların iç kısmı kırmızı olur.

Geri
Üst Alt