Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Okuyucuları Birliği.."SCW/R"..

Emre bey bilgi edinmeniz güzel ama biraz da bilgi vermek amacıyla yazsanız fena olmaz o zaman dimi.. :)

Emre köşeye sıkışmaya başladın sanırım :D Hele ki Yiğit in eline düştüysen bence tesim ol derim ve forumda daha aktif olmaya çalış :D

Yıgıt ısın gucun yok da kımlerın konuları okuyup yazmadıklarına mı bakıyosun:)Kıtapda yada dergı de okuyorum ama okudugum uzerıne bsey yazmaya calısmıyorum buna da aynı sekılde bakmak lazım.Eger acılmıs konu hakkında bılgım varsa yada duzeltmem gerektıgını dusundugum bsey varsa eklerım ama onun dısında yazmam gerektıgını dusunmuyorum.Ben foruma uye oldugumdan berı her gun okusamda okumasamda gırıp bseylerı takıp etmeye calısyorum.Bu demek degıldırkı her konuya da gırıp bsey yazmalıyım yada yazmalıyız.Her satılık ılanına hayırlısı olsun yada her sohbet bolumu konusunda araya dalıp bende surda b laf sıkıstırım demek gıbı b tavrım olmadı.Ve demıslerkı Atalarımız " Söz gumus ıse Sukut altındır" ;)

olm bırak sukutu falan 2009'dayız.. :) :) ;)

yıgıt ısın gucun yok da kımlerın konuları okuyup yazmadıklarına mı bakıyosun:)kıtapda yada dergı de okuyorum ama okudugum uzerıne bsey yazmaya calısmıyorum buna da aynı sekılde bakmak lazım.eger acılmıs konu hakkında bılgım varsa yada duzeltmem gerektıgını dusundugum bsey varsa eklerım ama onun dısında yazmam gerektıgını dusunmuyorum.ben foruma uye oldugumdan berı her gun okusamda okumasamda gırıp bseylerı takıp etmeye calısyorum.bu demek degıldırkı her konuya da gırıp bsey yazmalıyım yada yazmalıyız.her satılık ılanına hayırlısı olsun yada her sohbet bolumu konusunda araya dalıp bende surda b laf sıkıstırım demek gıbı b tavrım olmadı.ve demıslerkı atalarımız " söz gumus ıse sukut altındır" ;)

+1903

Yıgıt ısın gucun yok da kımlerın konuları okuyup yazmadıklarına mı bakıyosun:)Kıtapda yada dergı de okuyorum ama okudugum uzerıne bsey yazmaya calısmıyorum buna da aynı sekılde bakmak lazım.Eger acılmıs konu hakkında bılgım varsa yada duzeltmem gerektıgını dusundugum bsey varsa eklerım ama onun dısında yazmam gerektıgını dusunmuyorum.Ben foruma uye oldugumdan berı her gun okusamda okumasamda gırıp bseylerı takıp etmeye calısyorum.Bu demek degıldırkı her konuya da gırıp bsey yazmalıyım yada yazmalıyız.Her satılık ılanına hayırlısı olsun yada her sohbet bolumu konusunda araya dalıp bende surda b laf sıkıstırım demek gıbı b tavrım olmadı.Ve demıslerkı Atalarımız " Söz gumus ıse Sukut altındır" ;)

Her konuda bilip bilmeden bişeyler yazmış olmak için yazmakmı acaba en doğrusu??

Her konuda bilip bilmeden bişeyler yazmış olmak için yazmakmı acaba en doğrusu??

+1903

şimdi Yiğit senin blow off duck ı okudum ne yazayım sen söle :D
yani gerçekten amaç post atmak,laf olsun diye konulara cevap vermemi bekleme,bildigim bir şey olursa zaten cevap veririm ve yardımcı olmaya çalışırım ;) senin kasetin çıkmadımı hem git turnelere nelerle uğraşıyon :D ayrıca okul var eskisi gibi çok online da olamıyorum ;)

+1903

şimdi Yiğit senin blow off duck ı okudum ne yazayım sen söle :D
yani gerçekten amaç post atmak,laf olsun diye konulara cevap vermemi bekleme,bildigim bir şey olursa zaten cevap veririm ve yardımcı olmaya çalışırım ;) senin kasetin çıkmadımı hem git turnelere nelerle uğraşıyon :D ayrıca okul var eskisi gibi çok online da olamıyorum ;)

blow off duck icin birşey söylemiyeceksen bile üsteki hakkınde ne düşünüyorsun 3 harfle cümle kurmaca nerdesin ne yapıyorsun amaç nedir erya kampanyaları f1 konuları gibi maksat muhabbet olan konularda görmek isteriz sizleri :D:D

Geri
Üst Alt