Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW nın yenı evladı hayırlı olsun...Batu ya selam olsun :)

büyümeden yılanın pardon hakonun başını ezmekte fayda var....vericen kırbacı vericen zopayı

arayıpta bulamıycağım kadar orginal ve temiz bi araba buldum kaçırmak istemedim.parayı kullanmasam da bişey kazandırmıyodu abi.ondan aldım.ayrıca teşekkürler güsel abim.

Bak ben sana demedim mi sat arabanı madem hiç belli olmaz askere kaldı 5 gün sen 12 nci günüde saattın 5 nci gününde mercedesini aldın. ;) Herkes mutlu bu durumdan işte ... Bazen büyük sözü dinleyeceksin bire ikiye bakmayacaksın :D

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

büyümeden yılanın pardon hakonun başını ezmekte fayda var....vericen kırbacı vericen zopayı

+ 1907 şiddetle destekliyorum :D

hayırlı uğurlu olsn allah kaza bela vermesin :)

doğuş parayı nasıl değerlendirecem hep aynı kalıyor da ne demek be abicim, o kadar yazdık ettik iş mi şimdi bu yaptığın :D hayırlı olsun artık olan olmuş zaten.

doğuş parayı nasıl değerlendirecem hep aynı kalıyor da ne demek be abicim, o kadar yazdık ettik iş mi şimdi bu yaptığın :D hayırlı olsun artık olan olmuş zaten.

abi yok bişey olduğu ya :) 5 ayda 1milyar getirmiyo...ilgilenemicem de...dolar almıştım 3 ay oynamadı sattığımın ertesi günü arttı bende ki şans bu kadar :D

Hahhahahah bak benim 500 tl yi 12 bin tl yapıp verecek Faruk'um benim. En sevdiğim arkadaşımsın sen benim Faruk daha önce söylemiş miydim yeri gelmişken :D

Geri
Üst Alt