Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW LFS Serveri Açıldı. :)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Eki 2012
Mesajlar
2,531
Puanları
113
Online Oyun olan LFS Çoklu kişi olarakta oynanıyor ,online olmadanda oynanıyor. Bu Oyun Online yarış oyunudur serverler açılıp bir araya gelinilebilir arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz drift,drag,yarış yapılabilir. Bende server açmayı öğrendim çoğu kişi sunucu açmak yerine serverlere katılmakta. Bende server açmayı öğrendim ismini SCWSeatClub Drift Pist yaptım server cuma günü açıldı :) . Yönetici arkadaşlarımda var sunucuda isim değiştirmemi istiyorlar asla diyorum her yerde SCW . LFS Oynayanlar varsa gelsin servere. :)

Adsız.jpgsss.jpgwqeee.jpg
lfs.jpg
 

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Eki 2012
Mesajlar
2,531
Puanları
113
Güncel... Oyuna bağlanmak istiyenler varsa bana bildirsin kurumunu anlatırım cok basittir.
 

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Eki 2012
Mesajlar
2,531
Puanları
113
Ben biliyorum oynarım diyen varsa serveri aktif edebilirim hem CS hemde LFS oynarız lfs güzel oyundur oyunda ,birbirinizle yarışabilir,birbirinize çarpabilir arabalarınız gerçekteki gibi ezilir tampon filan dağılıyor,iç görünüm var,farları açabilirsiniz,sinyal verebilirsiniz,drift yapabilirsiniz,drag yapabilirsiniz,rolling yapabilirsiniz,Formula 1 araçları kullanabilirsiniz istiyen olursa daha detaylı ve nasıl oynandığı hakkında bir video yapabilirim beğendim oynarım diyen olursa kısa bir süre içinde aktifleştirir nasıl oynandığını tanıtım videosunu çeker sizlere sunarım.
 
Üst Alt