Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kayseri Buluşması

dadaş34

Administrator
Helall kayseriiii

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Srkn fr

Kayıtlı Üye
Emeği geçen tüm arkadaşların yüreğine sağlık hepinize selamlar...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muktedirs

Moderatör
Yaw arkadaş hiç bişeyden haberimiz olmuyo hemde benim evin alt sokağında yapıyosunuz. Stickerım yok bende buluşmalara katılmak isterim.
Özelden numaramı yazdım kardeşim senide WhatsApp grubuna ekleyelim sticker da yapıştırırız organizasyonlardan da haberdar olursun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biancoangelo

Kayıtlı Üye
Özelden numaramı yazdım kardeşim senide WhatsApp grubuna ekleyelim sticker da yapıştırırız organizasyonlardan da haberdar olursun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla çok iyi olur

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaHMuT Kr

Kayıtlı Üye
Kayssriye bir daha gelirmisiniz. SCW'yi Görmek istiyorum

mehmet_3_8

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar hayrli aksamlar bana yardimci olabilcek kimse varmi burda benim bir leonum var 2006 model yaptrmadim sey kalmadi yada bana mi oylemi geliyo arkadaslar gaza bastiginizda sizin deprajdada titreme oluyormu lutfen bir yardim

MuratGök

Kayıtlı Üye
Maşallah Kayseri ayaklarınıza sağlık gene harika bir buluşma olmuş varol scw..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memet_one

Administrator
slm arkadaslar hayrli aksamlar bana yardimci olabilcek kimse varmi burda benim bir leonum var 2006 model yaptrmadim sey kalmadi yada bana mi oylemi geliyo arkadaslar gaza bastiginizda sizin deprajdada titreme oluyormu lutfen bir yardim
@muktedirs kayseri sorumlusu iyi bir ustaya göstere bilirsin yada buluşmada aynı araç varsa bakabilirsin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt