Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kartepe Fotoğrafları

Kıvanç abi yüklicem :) onları yarın eklicem konuya aklımda :) ama geç olduı sabah iş var malüm affola

dun hıc ummadıgım kadar cok eglendım !!! hasan abı nın cocukluk arkadaslarından onun genclıgını dınlemek guzeldı :):) helekı yaptıgımız ofroad :D paha bıcılemezdı :D

helal beyler :D:D yanlız hasan abinin kafayı kara kim gömdü o çok iyiymişş:D iyi eylenmişsiniz e darısı abanta artık:)

dun hıc ummadıgım kadar cok eglendım !!! hasan abı nın cocukluk arkadaslarından onun genclıgını dınlemek guzeldı :):) helekı yaptıgımız ofroad :D paha bıcılemezdı :D

Evet harika bir gündü..Ama en keyiflisi Kıvanç Kardeşim sağ olsun offroad yapmamızı sağladı.. Teşekkürler ve İYİKİ VARSINIZ :)

Hasan abii bir fotona bittim yahuuu

Sorma Umut yahu bunların içinde bana karşı nasıl bir sevgi varsa anlamadım..Altta kalanın canı çıksın :D Allahtan o anlarda Kıvanç yanımızda değildi..Düşünsene Allah korudu valla puhaha:D

Geri
Üst Alt