Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw ankara türkü buluşması

arkadaşlar oğuzhan ve ben gelmek için sözleştik ancak dün aldığım haber üzerine maalesef sizlere katılamayacağım

cuma günü adanaya gitmem lazım

1 aydır beklediğim bir iş vardı ön görüşmesi yapıldı prensipte anlaşıldı şimdi 2 TIR üzerinde demo yazılım uygulaması yapacağız.

1 aylık deneme süreci sonucunda eğer %10 yakıt ekonomisi görülürse...bu iş bitti demektir...

İnşallah rabbimiz izniyle bu iş olursa...bayramdan sonra bir fasıl yaparız hesaplar benden...

Güzel haber o zaman bende gelemiyorum doğal olarak.. :( O zaman bekliyorum hesap senden madem.. :eek:

hani abi ne liste oluştu, ne menü belli nede başka bişey
ne oldu ankara ya yahu.
Levent abi bişeyler yapalım diye uğraşıyor bizlerde hareket yok.
hadi ankara canlanın biraz yawww

Levent abi bana bi ulaşır mısın bugün gördüm de seni sen beni görmedin heralde
buluşma için bi görüşmemiz lazım

0537 461 15 04 telefon numaram

arkadaşlar yarınki buluşmayı diğer hafta cuma gününe ertelemek zorundayım ziraa bilal (leonsport) ameliyat olduğundan ve ankaraya gelemeyeceğinden dolayı.
ancak yarın yine cuma buluşmasını yapmak istiyorum en azından önümüzdeki haftanın programını netleştirmek açısından.

Levent abi bana bi ulaşır mısın bugün gördüm de seni sen beni görmedin heralde
buluşma için bi görüşmemiz lazım

0537 461 15 04 telefon numaram
tayfur görmedim seni inan yarın ki buluşmaya gel hem tanışalım hem konuşalım benim telefonumda 0 532 423 70 43

Geri
Üst Alt